Budowa domu

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
imć

Budowa domu

Post autor: imć »

Sami z mężem przechodziliśmy przed ten temat, który na szczęście mamy już za sobą - a łatwo nie było. Dom budowaliśmy metodą tzw. gospodarczą i wiele prac mąż wykonywał sam albo przy pomocy kolegów z pracy. Dzięki temu zaoszczędziliśmy całkiem sporo pieniędzy, które można było wykorzystać na inne cele związane z z budową domu.Na koniec jednak powstał pewien problem - duża ilość śnieci budowlanych i resztek materiałów.Skorzystaliśmy z usług tej firmy , która zajmuje się kontenerowym wywozem gruzu - szybko i skutecznie uprzątnęliśmy naszą budowę.

Violuś

Re: Budowa domu

Post autor: Violuś »

Budowanie domu to niezwykle absorbujące zajęcie . Zaczynamy jak wiadomo od wyboru działki na której stanie nasz dom a później wybieramy projekt budowlany. To bardzo ważny moment i nie powinniśmy się śpieszyć - tylko wybrać dobrze.Na rynku jest całe mnóstwo projektów ale z pewnością nie wszystkie nam będą pasowały. Mój brat zaczyna właśnie przygodę - budowę domu i bardzo długo szukał swojego projektu.Dopiero na stronie pracowni Mg Projekt znalazł projekt o nazwie willa parterowa - https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa , jak dla mnie extra projekt.

Łukasz777

Re: Budowa domu

Post autor: Łukasz777 »

Jeśli zamierzasz budować dom zaczynasz pewnie od działki, którą upatrzyliście sobie już dawno. Następnym krokiem jest wybór projektu budowlanego ,który trzeba wybrać. Musi to być decyzja przemyślana by później nie żałować, po prostu. Później zaczyna się już budowa i wszystko co sie z tym wiąże.Nie możemy też zapominać o ogrodzeniu naszej działki. Jakie ogrodzenie wybrać? Nie wiesz ? - zajrzyj na bloga o ogrodzeniach - http://idealneogrodzenie.pl/ .Dowiesz się co masz do dyspozycji.

ODPOWIEDZ