Proszę o pomoc z blogiem

Cześć, miło Cię widzieć : ) Zanim coś napiszesz, przywitaj się. Napisz coś o sobie.
Daria Rubańka

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Daria Rubańka »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy interesują, proszę o pomóc

Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 149
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:34

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: paralaksa »

No i super działaj! Korepetycje to fajna sprawa, zawsze ktoś się zgłosi. ja osobiscie uczeszczam na korepetycje z matematyki https://www.pitagoras.edu.pl/ bo potrzebowałam i nie mam już problemów z prostymi zadaniami z matmy :)

Kręst

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Kręst »

No, ja też zawsze szanuje ludzi, którzy udzielają korepetycje! Rozstaliśmy się z żoną kilka lat temu, a ona i moja córka mieszkają w Warszawie. Ale mimo dystansu staram się brać aktywny udział w wychowaniu naszego dziecka. Codziennie dzwonię do niej przez Skype, a ona mi o wszystkim opowiada. Pewnego razu moja córka skarżyła się, że w szkole ma zaległości z angielskiego i dlatego bardzo się martwiła. Szybko rozwiązaliśmy z nią ten problem, zatrudniając korepetytora online https://buki.org.pl/korepetycje/warszawa/ . Sama wybrała nauczyciela. Długo nie mogła się zdecydować, ale w końcu była zadowolona. I cieszę się, że widzę ją w dobrym nastroju.

ODPOWIEDZ