Droższe perfumy lepsze?

Przez NOS do SERCA. Wszystko o perfumach i fascynującym świecie zapachów. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych i propozycjach na każdą porę roku i każdą okazję.
Awatar użytkownika
hadriana1964
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2021, 8:36

Droższe perfumy lepsze?

Post autor: hadriana1964 »

Hej dziewczyny. Czy sądzicie, że droższe zapachy faktycznie mogą być lepsze? Powiem wam, że ja od dawna kupuję wyłącznie markowe perfumy damskie, bo uważam je za najtrwalsze i najbardziej intensywne. Dzięki temu starczają na dłużej, więc na dobrą sprawę i tak się to opłaca. Co myślicie?
Pośredniczka

Re: Droższe perfumy lepsze?

Post autor: Pośredniczka »

Zależy od konkretnego przypadku ale tak droższe perfumy przeważnie są lepsze ponieważ dłużej się utrzymują na skórze i posiadają tak zwany ogon. W sklepie Aleperfumeria https://aleperfumeria.pl/pl/ znajdziecie mnóstwo propozycji jeśli chodzi o wyjątkowe propozycje perfum markowych dla każdego i na każdą okazję.
marinaś

Re: Droższe perfumy lepsze?

Post autor: marinaś »

Pytanie dlaczego sa drozsze. Najczesciej to koszta samej marki i reklamy.
A klienta raczej interesuje zapach wiec moim zdaniem czesto duzo lepiej probowac odpowiednikow ze stron https://edp24.pl/ czy http://de-luxe.pl/ i wtedy jest i to tanie i mamy zapach jaki chcemy.
Fąfel

Re: Droższe perfumy lepsze?

Post autor: Fąfel »

Nie zawsze droższe oznacza lepsze. W przypadku wielu "topowych" marek spora część ceny to kwestia marketingu, rozpoznawalności danej marki, a nie zawsze super wyróżnika produktu. Oczywiście, są też takie perfumy wśród drogich, które warte są swojej ceny. Ale również znaleźć można wiele zapachów w przedziale 70-130 zł, które jakością nie odstają od tych "topowych".
Estinąr

Re: Droższe perfumy lepsze?

Post autor: Estinąr »

Fąfel pisze: ↑07 wrz 2021, 0:53 Nie zawsze droższe oznacza lepsze. W przypadku wielu "topowych" marek spora część ceny to kwestia marketingu, rozpoznawalności danej marki, a nie zawsze super wyróżnika produktu. Oczywiście, są też takie perfumy wśród drogich, które warte są swojej ceny. Ale również znaleźć można wiele zapachów w przedziale 70-130 zł, które jakością nie odstają od tych "topowych".
To daj mi kurczę przykład perfum za 70-130 zł, które są faktycznie takie dobre i kultowe... Bo ja raczej tylko kojarzę jakieś Chanel i inne podobne
Fąfel

Re: Droższe perfumy lepsze?

Post autor: Fąfel »

Estinąr pisze: ↑09 wrz 2021, 15:58
Fąfel pisze: ↑07 wrz 2021, 0:53 Nie zawsze droższe oznacza lepsze. W przypadku wielu "topowych" marek spora część ceny to kwestia marketingu, rozpoznawalności danej marki, a nie zawsze super wyróżnika produktu. Oczywiście, są też takie perfumy wśród drogich, które warte są swojej ceny. Ale również znaleźć można wiele zapachów w przedziale 70-130 zł, które jakością nie odstają od tych "topowych".
To daj mi kurczę przykład perfum za 70-130 zł, które są faktycznie takie dobre i kultowe... Bo ja raczej tylko kojarzę jakieś Chanel i inne podobne

Lalique - Perles de Lalique chociażby. Klasyk w swoim gatunku, a na Notino kosztuje jakieś 130 zł za 100 ml
ODPOWIEDZ