Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Jak wybrać najlepsze okulary? Jaki powinny mieć filtr? Jak dopasować je do kształtu twarzy? Podpowiadamy!
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: elena »

Niedawno okresowe badanie kontrolne wykazało u mnie nieznaczne pogorszenie wzroku. Niedaleko mam Ośrodek Korekcji Wzroku, więcej info można znaleźć na ich stronie: https://okw.com.pl/. Szukam jednak opinii na ich temat, ktoś z was może korzystał?
Awatar użytkownika
klara
Posty: 56
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:50

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: klara »

Witam. Niedawno miałam przyjemność korzystać z usług Ośrodka Korekcji Wzroku. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie tylko mam śliczne oprawki, ale również moc szkieł została tak dobrana, że widzę doskonale. Super, polecam.
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Doria »

Jeśli chodzi o dobrego optyka to polecam zakład w którym robiłam oprawki ostatnio, czyli https://okw.com.pl/. Profesjonalna obsługa i wysokiej jakości oprawki, do tego ogromny wybór szkieł. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie.
Awatar użytkownika
Klara33
Posty: 67
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:51

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Klara33 »

Dobrze dobrane okulary to podstawa dobrego widzenia. Moje ostatnie, dobrane w Ośrodku Korekcji Wzroku są tego doskonałym przykładem. Widzę doskonale, a okulary są wysokiej jakości. Wiem, że posłużą mi dłuższy czas.
Awatar użytkownika
Delia
Posty: 32
Rejestracja: 14 paź 2019, 13:49
Kontakt:

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Delia »

W salonie https://okw.com.pl/ zawsze zamawiam okulary. Noszę je od dzieciństwa i wiem czego oczekuję. Tutaj wiedzą, jak zadbać o pacjenta. Mają ogromne doświadczenie i duży wybór. Do tego konkurencyjne ceny. Dla mnie najlepsi.
Awatar użytkownika
Jarosława1964
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:04

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Jarosława1964 »

Polecam OKW z Łodzi, miła atmosfera, profesjonalne dobranie soczewek kontaktowych.
Awatar użytkownika
fera
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2019, 23:09

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: fera »

W Ośrodku Korekcji Wzroku optometrycy i okuliści pomagają dobrać najlepsze metody korekcji wzroku z możliwych. Mają duży wybór produktów w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
kamil_76
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2019, 4:25

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: kamil_76 »

OKW w Łodzi to już takie kultowe miejsce na mapie miasta, na rogu Próchnika i Piotrkowskiej, w starej kamienicy, za szybą ogromny wybór okularów. Super miejsce. Wspaniali ludzie.
Awatar użytkownika
herbert_68
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2019, 7:08

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: herbert_68 »

W salonie OKW panuje bardzo miła atmosfera. Pani optyk zbiera wywiad o prowadzonym stylu życiu i dobiera okulary do potrzeb klienta. Super!
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:05

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Kasia »

Z całego serca polecam salon OKW przy Próchnika 1 w Łodzi. Profesjonalny dobór okularów, markowe oprawki, dobrej jakości szkła w przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
anzelma1984
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2019, 19:57

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: anzelma1984 »

To naprawdę jedno z najlepszych miejsc na dobór okularów w całym mieście. Profesjonalne doradztwo i piękne oprawki.
Awatar użytkownika
bona-90
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:04

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: bona-90 »

Zamawiałam w OKW okulary już trzy razy na przestrzeni lat i zawsze jestem BARDZO zadowolona. Przemiła obsługa, profesjonalne i rzeczowe porady. No i ogromny wybór szkieł i oprawek.
Awatar użytkownika
Idzi1965
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2019, 12:31

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Idzi1965 »

Na plus w https://okw.com.pl/ duża oferta oprawek i podejście do klienta. Zawsze dostaję szereg praktycznych rad, co wybrać, w czym będzie mi najlepiej i co dla mnie się sprawdzi. Jestem bardzo zadowolony.

tiger japan
Awatar użytkownika
Fatma68
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2019, 7:13

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Fatma68 »

A mnie zachwyca bardzo miła atmosfera. Nie jest się traktowanym jak pierwszy lepszy klient, mają bardzo indywidualne podejście do każdego i szczerze chcą pomóc. Wrócę tam na pewno po kolejne okulary.
Awatar użytkownika
Klarysa_86
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:47

Re: Ośrodek Korekcji Wzroku w Łodzi - opinie

Post autor: Klarysa_86 »

Pierwszy raz poszłam do Ośrodka Korekcji Wzroku z mamą wiele lat temu, a teraz chodzę tam sama po kolejne oprawki i soczewki. Uwielbiam to miejsce za rodzinną atmosferę i bardzo profesjonalną, rzetelną wiedzę.
ODPOWIEDZ