Własny rozwój

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

Własny rozwój

Post autor: sowisia2 »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 556
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Własny rozwój

Post autor: jorahmormontrip »

Jeśli chodzi o własny rozwój, to gorąco polecam korzystanie ze szkoleń. Ostatnio trafiłam na ciekawy profil, który nalezy własnie do osoby prowadzącej takie spotkania coachingowe. Tutaj: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ możecie sprawdzić jakie tematy są poruszane na takich spotkaniach. Według mnie, to bardzo ważne, aby wychodzić ze swojej strefy komfortu i próbować czegoś nowego.
Awatar użytkownika
turinka
Posty: 117
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Własny rozwój

Post autor: turinka »

Moim zdaniem każdy rozwój jest bardzo istotny. Posiadając własną działalność gospodarczą też nieustannie wato inwestować w jej rozwój. Obecnie na rynku jest taka konkurencja w każdej branży, że nie można zostawać w tyle. Tematem, nad którym warto się zastanowić jest niewątpliwie oprogramowanie. Dobrze dopasowane zarówno do branży, jak i indywidualnych potrzeb danej firmy znacznie usprawni jej funkcjonowanie. Takie rozwiązania można spotkać obecnie nawet w gabinetach lekarskich, gdzie oprogramowanie medyczne medchart umożliwia prowadzenie dokumentacji pacjentów w elektronicznej formie. Wystawianie elektronicznych recept, umawianie wizyt według kalendarza czy przypomnienia sms o terminie kolejnej to zaledwie kilka z zalet, jakie posiada taki program.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Własny rozwój

Post autor: Katarzyna »

Dbane o własny rozwój to bardzo ważna sprawa. Są firmy szkoleniowe, które oferują kursy i szkolenia z najróżniejszych branż - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z takich firm jest firma szkoleniowa Kar Group, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Polecam, tym bardziej, że po każdym ukończonym tam szkoleniu otrzymacie specjalny certyfikat, który będzie potwierdzeniem nowo zdobytej przez Was wiedzy :)
Awatar użytkownika
malasarenka
Posty: 57
Rejestracja: 13 cze 2019, 12:03

Re: Własny rozwój

Post autor: malasarenka »

Rozwijam ale nie tylko siebie. Mam wlasna firme wiec stawiam na rozwoj i szkolenia dla kazdego pracownika. Wykupilam im tez pakiety medyczne w medicover oraz dobre ubezpieczenie. Moj tata zawsze mi mowil, jesli zadbasz o swoich ludzi oni zadbaja o twoj interes :) I to sie sprawdza
Awatar użytkownika
amelka87
Posty: 120
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:57

Re: Własny rozwój

Post autor: amelka87 »

Staram się rozwijać. Uważam, ze nie ma nic cenniejszego niż własny rozwój i każdy powinien w niego inwestować. Ostatnio trafiłam na wykłady z własnego rozwoju organizowane przez http://pii.com.pl/ i chyba wezmę w nich udział. Idea PII jest mi bardzo bliska i chciałabym stać się jej częścią.
Awatar użytkownika
Neil12
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:52

Re: Własny rozwój

Post autor: Neil12 »

Takie szkolenia są warte uwagi. Zawsze trzeba się szkolić w nowych rzeczach.
(...) powinnam być wdzięczna za wszystko, co mam.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Własny rozwój

Post autor: Kamila93 »

W RAMACH SZKOLENIA:

- Dowiesz się, czym są testy użyteczności i kiedy należy je prowadzić

- Dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę, planując testy w warunkach zdalnych i skorzystasz z pomocnego szablonu

- Sprawdzisz zdobytą wiedzę w roli moderatora i obserwatora testów

Serdecznie zapraszamy: https://uxupgrade.pl/

Pozdrawiam.
Sławomir

Re: Własny rozwój

Post autor: Sławomir »

Wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji . Znajdziecie na niej mnóstwo porad oraz informacji zwiazanych z testami do policji oraz oficjalne pytania podane przez WSPol z opracowanymi odpowiedziami.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Własny rozwój

Post autor: Kamila93 »

Witam, co sądzicie o tym, by nawiązać współprace z firma, która pomoże mi w planowaniu inwestycji? Chcę rozwijać swoja niewielka firmę, jednak potrzebuje środków i wsparcia swoich planów https://www.erbud.pl/kariera
Co sądzicie o tej firmie? Czy warto nawiązywać takie współprace dla młodych firm?
ODPOWIEDZ