osk-yeti.pl - opinie

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 79
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

osk-yeti.pl - opinie

Post autor: Antek76 »

Cześć! Bratanek będzie w najbliższym czasie chciał zapisać się na prawo jazdy. Sprawdzaliśmy różne szkoły i w oko wpadła mi http://osk-yeti.pl Myślicie, że to dobry wybór? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Adrian22
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:05

Re: osk-yeti.pl - opinie

Post autor: Adrian22 »

Sprawdziłem ich stronę i wygląda to naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o szkoły jazdy, to faktycznie zawsze warto wybierać najlepsze miejsca, bo ma to znaczenie w kontekście udanego egzaminu na prawko. Tutaj wszystko powinno być okej :)

rury spiro izolowane cennik
Awatar użytkownika
Jakub99
Posty: 64
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:10

Re: osk-yeti.pl - opinie

Post autor: Jakub99 »

Jasna sprawa. Takie szkoły mogą być dla Was bardzo dobrym wyborem. Najlepiej wybierzcie się tam i sami sprawdźcie, jak ciekawie to może wyglądać w Waszym przypadku. W końcu dobra szkoła jazdy może być dla Was niezwykle przydatna pod kątem egzaminu.
Awatar użytkownika
Hanna74
Posty: 62
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:01

Re: osk-yeti.pl - opinie

Post autor: Hanna74 »

Czemu nie? Skoro są tak pozytywne opinie na ich temat, to moim zdaniem jak najbardziej warto skorzystać. Bez dobrej szkoły, będzie o wiele trudniej zdać egzamin. Pamiętajcie o tym!
Awatar użytkownika
Waldek33
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2019, 2:03

Re: osk-yeti.pl - opinie

Post autor: Waldek33 »

Jasna sprawa. Dzisiaj faktycznie można łatwo zdać egzamin. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób podejść do tego tematu. Czuję, że w tej szkole będą w stanie świetnie Was przygotować do jazdy.
Awatar użytkownika
keny
Posty: 124
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:51

Re: osk-yeti.pl - opinie

Post autor: keny »

Dzięki, ja to już mam wybraną szkołę jazdy, ale pozostaje mi jeszcze znaleźć placówkę, w której będę mogła się sprawdzić pod kątem zdrowia. Nie wiem, czy mój wzrok i słuch dopuszczą mnie dopuszczą do takiego kursu. I tutaj moje pytanie. Gdzie warto iść? Czy aby placówka www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/ to dobry, przyszłościowy wybór?
Awatar użytkownika
Daphne
Posty: 69
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:24

Re: osk-yeti.pl - opinie

Post autor: Daphne »

Ja zdecydowałam się na kurs w szkole Zdaj Prawko w Poznaniu i była to bardzo dobra decyzja. Wykłady przebiegły sprawnie i sporo się można było na nich dowiedzieć. Potem jazdy i na egzamin :) Poszedł bezproblemowo.
ODPOWIEDZ