Jakie biuro podróży

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Calypso88
Posty: 80
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Jakie biuro podróży

Post autor: Calypso88 »

Cześć ludki. Gdzie wybieracie się w tym roku na wakacje ? Ja bardzo bym chciała jechać w te wakacje do Turcji. Przyznam się szczerze, ze jeszcze nigdy tutaj nie byłam. Widziałam zresztą bardzo fajne oferty na Coraltravel https://www.coraltravel.pl Był ktoś z Was moze w Turcji ? jakie wycieczki fakultatywne polecacie ?
Awatar użytkownika
tipi
Posty: 67
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:23

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: tipi »

Jak z mężem sprawdzaliśmy biura podróży, które specjalizują się w sprzedaży egzotycznych wycieczek, to trafiliśmy na CT POLAND. Oferta bardzo bogata - od podróży do Azji, Ameryki Południowej, po Afrykę i inne kraje. Wszystko jest zapewnione: przeloty, ubezpieczenie, wyżywienie, noclegi, polski pilot etc. Bardzo mi się to podoba.
Awatar użytkownika
Gangezz23
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:28

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Gangezz23 »

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Bez dwóch zdań będzie to dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Ania Mak
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2019, 10:18

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Ania Mak »

Skoro wybieracie się do Turcji z biurem podróży, to powinniście mieć w ofercie wycieczki fakultatywne, powinien być tam też rezydent, który zna nie tylko język, ale przede wszystkim rejon, kulturę i historię. Tak przynajmniej było w moim przypadku.
W tym roku postanowiłam wypoczywać w kraju, na Mazurach. Lubię pływać i żaglować, a tam mam wszystko, co mi do szczęścia potrzebne. Zaopatrzyłam się już nawet w większość niezbędnych akcesoriów pływackich, kupiłam w sklepie SUNBARREL - https://sunbarrel.pl
Niektóre rzeczy przydadzą się też podczas rekreacji na basenie :)
Awatar użytkownika
Gangezz23
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:28

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Gangezz23 »

A jeżeli ostatecznie zdecydujecie się pojechać na wakacje bez biura to musicie sami się ubezpieczyć. Tu https://www.polisaturystyczna.pl/poradn ... -wycieczke macie analizę jednego z lepszych ubezpieczeń. Polecam lekturę!
Awatar użytkownika
MoniaK23
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 10:45

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: MoniaK23 »

Szukaj w wyszukiwarce czegoś na ten temat. Ja sobie radzę właśnie w ten sposób.
Może dlatego się kochali? Bo wiedzieli, że nie potrzebują siebie nawzajem. Mężczyźni zawsze boją się kobiet, które im mówią: „Nie mogę bez ciebie żyć
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Bodzio12 »

Gdyby ktoś poszukiwał tłumacza. Ja znam holenderskiego. Na stronie macie wszystkie informacje tłumaczenie na holenderski na stronie macie dokładny adres i maila. Tłumaczy z języka polskiego na holenderski oraz z niemieckiego i angielskiego na holenderski. Zobaczcie na stronę i poczytajcie.
Awatar użytkownika
Dalek
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:57

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Dalek »

Te oferty mnożą się w sieci. Zdecydowanie nie brakuje czegoś takiego.
Raj to nie jest nieustająca ekstaza, ale te krótkie chwile szczęścia, dla których warto cierpieć.
Awatar użytkownika
tipi
Posty: 67
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:23

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: tipi »

Jest takie biuro podróży http://ctpoland.com.pl/ , które oferuje wiele wycieczek do Azji np. Chin, Kambodży, Indii, Korei Południowej, Japonii i wielu innych miejsc. Wszystko jest kompleksowo zorganizowane - biuro podróży zapewnia noclegi, wyżywienie, opiekę polskiego pilota itp.
Mileczka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:02

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Mileczka »

Biuro podróży Coral Travel na pewno. Moim zdaniem nikt nie ma tkaich lastów jak to biuro. A i w przedsprzedaży idzie zawsze coś wykupić.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 629
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: jorahmormontrip »

Ja marzę o wakacjach na polskich jeziorach i nawet znalazłam ciekawą ofertę noclegową na tej stronie : https://www.sunandsnow.pl/ która spełnia moje oczekiwania. Nie wiem czy dostanę urlop, ale na pewno skorzystam z takiej oferty i wam też polecam rozważyć taką opcję, bo mogą być to wakacje życia.
Awatar użytkownika
Pietrrusha
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:12

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Pietrrusha »

moze lepiej na wlasna reke pojechac?
Awatar użytkownika
Dolka3
Posty: 63
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Dolka3 »

Koniecznie chcecie jechać na wakacje z biurem podróży? Na pewno jest to bardzo wygodne, jednak biuro podróży troszkę ogranicza. Ja to staram się od wielu lat organizować wakacje na własną rękę i wychodzi mi to całkiem dobrze. Dużo tak spędziłam spontanicznych wakacji z rodziną i znajomymi. Może za rok spróbujecie sami tak załatwić wakacje? Zobaczcie sobie oferty portalu Esky www.esky.pl/lotniska/ap/ktw/katowice-pyrzowice na tanie bilety lotnicze. W pakiecie zarezerwujecie także tu noclegi, wykupicie ubezpieczenie turystyczne, także zarezerwujecie samochód na wakacje.
Mileczka
Posty: 34
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:02

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Mileczka »

CoralTravel jest bardzo fajną opcją, powiem szczerze, że chyba nawet najlepszą jeśli chodzi np o Turcję. Byłam z nimi w zeszłym roku oraz w tym. Mieliśmy piękny hotel, w dobrej cenie, Otium Xanadu.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:26

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: malutka_alutka »

Zdecydowanie Atrakcje Fuerteventura! Nie dość, że jest to polskie biuro, to jeszcze mają szeroką, ciekawą ofertę. Wynajem wakacyjny Fuerteventura to świetne apartamenty, a dzięki temu, że bardzo dbają oni o swoich klientów, można nawet pozwiedzać całą wyspę z polskim przewodnikiem!
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 78
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:37

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: pukla123 »

Polecam Ci biuro tłumaczeń Warszawa To solidne biuro tłumaczeń, ekspresowo działają realizując zlecenia. Są profesjonalni, lubię z nimi współpracować, także i tobie polecam zapytac o wycenę, a na pewno bedziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
Calypso88
Posty: 80
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Calypso88 »

Jeszcze jest jedno biuro które moge polecić. To jest biuro podróży Rego-bis. ma bardzo korzystne oferty do takich krajów jak np Egipt czy Turcja.
olenaŻ

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: olenaŻ »

Super wyprawy w egzotyczne rejony świata organizuje Łachmański Travel. Polecono nam to biuro podróży i dwa lata temu byliśmy z nimi na cudownej wyprawie do Indii https://lachmanski.pl/wycieczka-indie-radzastan/ i wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, także jesteśmy o nich jak najlepszego zdania i na pewno jeszcze z nimi wyjedziemy.
Józefa

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Józefa »

Jeśli lubicie podróżować , kochacie wycieczki to na pewno przyda się wam znajomość internetowego sklepu https://naprzelaj.com.pl/7-odziez to świetne oferty dla typowego podróżnika. W ich ofercie znajdziecie plecaki, odpowiednią odzież jak i gadżety i akcesoria oraz wiele innych fajnych produktów. Sprawdźcie koniecznie.
ODPOWIEDZ