Jak odzyskać zdrowie?

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Księżniczka

Jak odzyskać zdrowie?

Post autor: Księżniczka »

Interesujesz się medycyną naturalną lub klasyczną? Zdrowy styl życia to coś co Cię fascynuje? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z miesięcznikiem sklep-zdrowiebezlekow.pl
Awatar użytkownika
kiepurka

Re: Jak odzyskać zdrowie?

Post autor: kiepurka »

ja uwazam, ze bardzo wazne jest tez dbanie o profilaktyke i badania! pilnuje, aby cala rodzina miala regularnie zrobiony "przeglad" w laboratorium Diagnostyka. Kazdemu dobieram pakiet :D
Awatar użytkownika
Justina

Post autor: Justina »

Moi pracownicy mają odpowiednie pakiety medyczne, dzięki czemu są w stanie szybko odzyskiwać zdrowie. Specjalnie dla nich wykupiłem pakiety medyczne inter dla pracowników . Jak do tej pory sprawdza się, a pracownicy są bardzo zadowoleni.
Jednak w życiu zwykle tak się zdarza, że kto spodziewa się nieoczekiwanego, ten dobrze na tym wychodzi.
Awatar użytkownika
stokrotka21

Post autor: stokrotka21 »

Też kiedyś miałam coś takiego w pracy ale zmieniłam pracodawcę i byłam zmuszona korzystać publicznej opieki medycznej a tam straszny dramat jest, trudno się dostać do lekarza pierwszego kontaktu a o specjaliście można tylko pomarzyć. Dlatego wykupiłam sobie pakiet w medicover prywatnie, i tak mi się to opłaca
Awatar użytkownika
pamela

Post autor: pamela »

Też musze o tym pomyślec bo częściej chodze prywatnie niż na nfz, ostatnio ginekolog po obejrzeniu mojej cytologii stwierdził że trzeba ją powtórzyć za pół roku i umówić się na ewentualną konizację, a jak poszłam prywatnie to okazało sie że mogę stosowac prze te pół roku żel papilocare o którym lekarz z przychodni nie wspomniał a który wyleczył u mnie te zmiany bo cytologia teraz wyszła idealnie
Awatar użytkownika
jorahmormontrip

Post autor: jorahmormontrip »

Moim zdaniem warto sprawdzić stronę ktomalek, gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo fajnych informacji na temat leków i zdrowia. Na przykład ja ostatnio czytałem na temat lekualantan, jest naprawdę dużo informacji, a interfejs stronki jest bardzo prosty, na pewno wam się spodoba :).
Awatar użytkownika
Calina44

Post autor: Calina44 »

Żeby dbać o swoje zdrowie trzeba również wiedzieć, jakie leki stosować na różnego rodzaju schorzenia. Warto mieć na pewno zawsze pod ręką płyn odkażający rany bo nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć. Czy to skaleczenia, infekcje intymne czy choroby jamy ustnej, trzeba zawsze mieć odpowiedni lek, który zatrzyma infekcję i nie dopuści do jej rozwoju.
Awatar użytkownika
Koralik

Post autor: Koralik »

:)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2020, 12:33 przez Koralik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Justina

Post autor: Justina »

Regularnie czytam ten miesięcznik. To świetne źródło wiedzy.
Jednak w życiu zwykle tak się zdarza, że kto spodziewa się nieoczekiwanego, ten dobrze na tym wychodzi.
Awatar użytkownika
mamapiotra

Post autor: mamapiotra »

Lepiej jak to się mówi dmuchać na zimne; odpowiednio zbilansowana dieta oraz ruch to jest to czego nasz organizm potrzebuje.Do tego jeśli regularnie będziemy dokonywać badań kontrolnych powinno być dobrze.Warto też wiedzieć jak sobie pomóc bez udziału lekarza - bo nie każda rzecz nadaje się by biec do lekarza np. pleśniawki u dziecka - jeśli będziemy mieć odpowiednie preparaty to sobie damy radę.
Awatar użytkownika
Dolka3

Post autor: Dolka3 »

No i dzięki bardzo za te porady
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 13:11 przez Dolka3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
black-berry

Post autor: black-berry »

Dbając o zdrowie warto zadbać również o swój organizm. Właśnie dlatego gorąco polecam Wam zabiegi w tym centrum regeneracji zdrowia https://rehit.pl/ . Znajdziecie tam wszystkie niezbędne i przede wszystkim skuteczne zabiegi regeneracyjne, które skutecznie sprawią, że poczujecie się lepiej. Warto zadbać o swój organizm.
Niezamierzoność to cecha wielu odkryć, które autorzy po czasie przypisują swojemu geniuszowi.
Awatar użytkownika
kinnia

Post autor: kinnia »

Ja ogólnie na co dzień rzadko choruję ale chyba najczęściej dopadają mnie różnego rodzaju zakażenia okolic intymnych. wystarczy 1 czy 2 wizyty na basenie i gotowe ;/ Na szczęście są skuteczne leki bez recepty na infekcje intymne więc nie trzeba non stop biegać do lekarza by coś przepisał :) kultowy już sprawy octenisept sprawdza się super bo dezynfekuje a przy tym skutecznie zwalcza np bakterie czy grzyby, które najczęściej takie infekcje powodują.
Awatar użytkownika
stokrotka21

Post autor: stokrotka21 »

Podobnie jak ja, też ma z tym problem ale mi lekarz powiedział że to może być wynik zakażenia hpv, ale na szczęście dzięki papilocare można się pozbyć hpv z szyjki macicy więc nawet dziewczyny które mają tego wirusa mogą się wyleczyć teraz bez problemu
Awatar użytkownika
dama89

Post autor: dama89 »

Przede wszystkim trzeba się na bieżąco badać i wykluczać różne choroby stosując odpowiednie leczenie. Moja znajoma teraz była u reumatologa https://www.neomedica.pl/oferta/specjal ... matologia/ ponieważ miała problemy z silnym bólem mięśni, często też miewała zmiany skórne. No i tamtejszy lekarz jej pomógł.
Awatar użytkownika
agata.felska

Post autor: agata.felska »

Przede mną leczenie torbieli i trochę się stresuję tym wszystkim. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i szybko się ich pozbędę. Czy ktoś z Was miał je usuwane? Jak długo dochodziliście do siebie po zabiegu?
Awatar użytkownika
jorahmormontrip

Post autor: jorahmormontrip »

Według mnie, należy regularnie się badać i zwracać uwagę na podejrzane symptomy jakie daje nam nasze ciało. Jeżeli interesujecie sie tematem różnych chorób, to myślę że ten artykuł was zainteresuje : http://www.stomia.pl/pl/po-zabiegu/pielegnacja-stomii Dajcie znać, co o nim sądzicie.
Awatar użytkownika
Sensor

Post autor: Sensor »

Aby odzyskać zdrowie, to już trzeba niestety regularnie chodzić do lekarzy specjalistów i zażywać farmaceutyki. Ja, dopóki mogę, to zapobiegam, dlatego dla mnie profilaktyka jest najważniejsza. Wiem, że mam na przykład skłonności do nadciśnienia i z tego względu chcę swój organizm wesprzeć preparatem o nazwie Recardio http://stopstopnop.pl/recardio/ . Zawiera same naturalne ekstrakty. Słyszeliście o nim?
Awatar użytkownika
wiola

Post autor: wiola »

Jeśli chodzi o dobrego urologa to ze Szczecina, to polecam specjalistę z kliniki derleta To bardzo dobry specjalista, skutecznie leczący i miły dla pacjentów. Nie czeka się długo na wizytę a ceny są z gatunku rozsądnych.
Awatar użytkownika
Angela

Post autor: Angela »

Trzeba jednak zaznaczyc ze szczegolnie w sędziwym wieku warto byc pod profesjonalną opieką Choroby zwlaszcza w starszym wieku bywaja bardzo grozne. Dlatego dobrze ze sa takie miejsca jak domy seniora . Moja babcia aktualnie przebywa w takim a dokladniej w placowce znajudjacej sie w Piotrkowie Kujawskim - Pod Topolami https://podtopolami.eu -chwytliwa nazwa :) A warunki sa tam na prawde dobre - personel doklada wszelkich staran aby seniorom zylo sie tam dobrze- moja babcia lubi to miejsce i ludzi.
Awatar użytkownika
Cindy

Post autor: Cindy »

W okresie rekonwalescencji po zabiegach czy operacjach bardzo ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta. Mi lekarz zalecił ubogo, a nawet najlepiej bezresztkową dietę - produkty Fresubin (do kupienia w aptece DOZ) https://zywieniemaznaczenie.pl/fresubin/ stosowaliście? U mnie się sprawdziło.
Awatar użytkownika
Luiza

Post autor: Luiza »

Czy na takie produkty potrzebna jest recepta?
Awatar użytkownika
mlipski80
Kontakt:

Post autor: mlipski80 »

Dolka3 pisze: 27 gru 2019, 15:11 Na pewno tu warto pomyśleć o przejściu na dietę. Profilaktyka, odpowiednie odżywianie, to podstawa. Idzie sezon grzewczy więc nawet podczas grilla możesz zajadać pyszne rzeczy :)
fakt, dobra dieta do podstawa... i nie ma tu nikt na myśli jedzenia samych sałatek :)
Awatar użytkownika
emilka902

Post autor: emilka902 »

Może wprowadzenie zdrowego odżywiania coś u Was zmieni? Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Ja zaczęłam ostatnio trenować i czasem nie mam czasu, aby zaraz po treningu zjeść pożywny obiad, więc stawiam na pożywne batony i napoje, o których więcej możecie dowiedzieć się tutaj https://www.studiopodwodne.pl/batony-i-napoje/
Awatar użytkownika
maratonka

Post autor: maratonka »

Dieta, ale dziewczyny nie zapominajcie też o organizmie w ogóle. Tak naprawdę odżywianie jest tylko połową sukcesu. Druga część to przemiana wewnętrzna i aktywność fizyczna. Na wyjeździe motywacyjnym w ramach tego turnusu http://www.sensopsychologia.pl/ dziewczyny dokładnie wyjaśniły nam mechanizm działania mentalności jeśli chodzi o odchudzanie. Wszystko zaczyna się w naszych głowach :) Zmienisz się wewnętrznie, nabierzesz pewności siebie to i cele staną się łatwiejsze do osiągnięcia
Awatar użytkownika
MartinnO

Post autor: MartinnO »

:)
Awatar użytkownika
mamapiotra

Post autor: mamapiotra »

O zdrowie trzeba dbać i tutaj nie ma co dyskutować - to w końcu najcenniejsza rzecz, którą mamy, której niestety często nie da się kupić.
Generalnie zdrowie sprowadza się do zdrowego odżywiania się i uprawiania sportu.Czasami warto też dokonać badań kontrolnych i jeśli trzeba udać się do lekarza. W wielu jednak przypadkach możemy pomóc sobie same, na przykład jeśli będziemy wiedziały
co na zapalenie pochwy jest skuteczne i nam pomoże, wizyta u lekarza specjalisty będzie zbędna.
Awatar użytkownika
Pawpaw

Post autor: Pawpaw »

Jeśli chodzi o soczewki, to proponuję wybrać te dwutygodniowe. Tutaj : https://eyewear24.net/pol_m_Szkla-Okularowe-335.html możecie sprawdzić w jakiej cenie sa dostępne na stronie sklepu. Według mnie, takie soczewki są bardziej praktyczne, aniżeli okulary czy soczewki miesięczne
Awatar użytkownika
cosmo

Post autor: cosmo »

Przede wszystkim o swoje zdrowie trzeba dbać i nie lekceważyć sobie różnych niepokojących objaw. Nawet jakby wydawało się, że jest to banał. Ja przykładowo miałam ostatnio problem ze skóra i wybrałam się do dermatologa https://www.neomedica.pl/oferta/specjal ... matologia/ . Na szczęście okazało się, że to tylko grzyb i dostałam odpowiedni lek.
Awatar użytkownika
Pawpaw

:( nokdkeoaop racja o zdrowie trzeba dbać cały czas a nie tylko od święta. Macie jakieś sprawdzone strony z artykułami?
Awatar użytkownika
Pawpaw

Hejka. Będąc w temacie zdrowia, to zachęcam was do zajrzenia na stronę http://znanlekarz.pl/ Znajdziecie tam wiele różnorodnych artykułów, które pomogą wam rozwiać wszelkie wątpliwości w sprawach zdrowotnych. Dajcie znac, co sądzicie o tym miejscu :)
Śnieżka

Post autor: Śnieżka »

Jak odzyskać zdrowie, to zapewne już kwestia odpowiedniego leczenia, więc bardziej kompetencje lekarzy. Ja mogę podpowiedzieć, jak ułatwić sobie dostęp do nich. Zwłaszcza do specjalistów zajmujących się chorobami przewlekłymi. Rozważ zakup pakietu medycznego https://mediccentre.pl/specjalisci/baln ... -fizykalna .
ODPOWIEDZ