Gdzie kupię lakiery do panokci

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Aniko6
Posty: 88
Rejestracja: 14 gru 2018, 16:15

Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: Aniko6 »

Witajcie ! mam do Was pytanko gdzie kupię lakiery do paznokci w dobrej cenie , może polecicie mi jakis fajny sklep ? Wypatrzyłam taki https://kissinger.pl/ wiele osób bardzo chwali sobie ten sklep , ponoć mają świetnej jakości lakiery , kupowaliście od nich ? Jakie macie opinie ?
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 55
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:11

Re: Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: Saszka »

Nie kupuję lakierów do paznokci, bo manicure wykonuję w salonie kosmetycznym. Dotąd robiłam hybrydy, ale teraz planuję przejść na manicure tytanowy, bo nie potrzeba lamp UV do jego wykonania, a to mnie zawsze trochę stresowało, bo są różne opinie na temat lamp. Przekonało mnie też to, że produkty Revel Nail, których używa moja kosmetyczka są wegańskie i nie testowano ich na zwierzętach! To dla mnie ważne, żeby marka była eko.
Awatar użytkownika
dama89
Posty: 233
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:23

Re: Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: dama89 »

Ostatnio koleżanka pokazywała mi kawowy lakier do paznokci od firmy Alessandro i powiem wam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. W szczególności ten intensywny kolor. Ponoć lakier długo się utrzymuje na pazurkach. Chyba sobie go kupię.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: Katarzyna »

Moim zdaniem zamiast kupować lakiery i samodzielnie malować sobie paznokcie, zdecydowanie lepiej chociaż raz na jakiś czas zdecydować się na jakiś profesjonalny manicure. W salonie wioletanails.pl/paznokcie-hybrydowe możecie się na przykład zdecydować na bardzo ładny i trwały manicure hybrydowy. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: Doria »

Poszukaj w dobrych drogeriach produktów od Victoria Vynn https://victoriavynn.com/ . Mają świetne lakiery hybrydowe. Regularnie używam i są trwałe oraz pięknie wyglądają. Nie wiem jakie lubisz kolory, ale taka czerwień pasuje każdej kobiecie moim zdaniem:

Obrazek

mojabochnia kronika policyjna
Awatar użytkownika
nina998
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:26

Re: Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: nina998 »

A nie pytałeś znajomych o to? Na pewno coś Ci doradzą w tym zakresie.
Dyplomacja to połączenie zdrowego rozsądku z uprzejmością.
Awatar użytkownika
gilza
Posty: 58
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:43

Re: Gdzie kupię lakiery do panokci

Post autor: gilza »

w każdej drogerii, ja najczęściej chodze do Rossmana czy Hebe :) A jeśli chodzi o konkretne firmy to tylko i wyłacznie eveline! Bardzo lubię tą wegańską bio oliwkę do skórek i paznokci, regularnie funduje moim pazurkom takie kuracje odżywiające. efekty są :)

Obrazek
ODPOWIEDZ