Areodynamiczny rower

Zbieramy opinie o ciekawych promocjach, rabatach i najlepszych ofertach. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Domis

Areodynamiczny rower

Post autor: Domis »

Wcześniej wydawało mi się, ze rowery areodynamiczne bardziej są stworzone dla kogoś kto jeździ na rowerze już zawodowo is taruje w różnych maratonach i wyścigach. Czytałem jednak tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... aki_wybrac o takich rowerach i chyba tak na codzień ja też mógłbym na takim rowerze jeździć. Co o tym sądzisz ?
Awatar użytkownika
Calypso88

Re: Areodynamiczny rower

Post autor: Calypso88 »

Ja mam taki tradycyjny rower trekkingowy oraz rower miejski i uważam, że to jest w porządku. Mam tez ostatnio zakuoione ubrania na rower itd. Jestem teraz jeszcze w trakcie poszukiwania środka piorącego do odzieży jak nikwax tech wash może ma ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć ? Albo polecić coś innego?
Awatar użytkownika
kurczaczek

Post autor: kurczaczek »

Także posiadam taki zwykły miejski rower, z którego jestem bardzo zadowolona. Aby kontrolować ile kilometrów robię to zakupiłam sobie Liczniki rowerowe i teraz przynajmniej wiem jakie odległości pokonuję i ile czasu mi to zajmuje. A wy w jakie akcesoria wyposażyliście swoje rowery? O ile jakieś macie
Awatar użytkownika
Neil12

Post autor: Neil12 »

Nigdy w życiu nie miałem własnego roweru. Niewiele będę w stanie doradzić właśnie przez to.
(...) powinnam być wdzięczna za wszystko, co mam.
ODPOWIEDZ