Wymiana garderoby na wiosenną

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
laura-98
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, 2:42

Wymiana garderoby na wiosenną

Post autor: laura-98 »

Kiedy wymieniacie swoją garderobę na wiosenną? ja chciałabym już pochować te grube, zimowe kurtki, ale niestety pogoda nie zachęca do tego, żeby schować zimowe ciuszki. Przeglądam już strony różnych sklepów z ubraniami i chętnie kupiłabym sobie kilka nowości. Na pewno chcę jakieś nowe sukienki na wiosnę, bo akurat tej części garderoby nie kupowałam od dawna.
ewelina

Re: Wymiana garderoby na wiosenną

Post autor: ewelina »

Jeśli chodzi o sukienki na wiosnę/lato to polecam sklep Natally Fashion. Ostatnio kupiłam sobie sukienkę w serek z falbanką w kolorze różowym link: https://natallyfashion.pl/pl/p/Sukienka-w-serek-z-falbanka-rozowa/279 i jestem mega zadowolona. Materiał jest przyjemny, zwiewny, idealny gdy jest cieplej na dworze. Dodatkowo kupiłam sobie już bardziej elegancką sukienkę na wesele przyjaciółki długą maxi na jedno ramię i powiem nie skromnie, że zrobiła robotę, dużo osób mnie komplementowało. Koleżanka poleciła mi ten sklep i na pewno do niego wrócę.
ODPOWIEDZ