Wykończenie płaszcza

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
żelisława99
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2022, 19:00

Wykończenie płaszcza

Post autor: żelisława99 »

Słuchajcie! kupiłam sobie z drugiej ręki przepiękny płaszcz, taki przejściowy: zimowo - wiosenny i jestem nim zachwycona, bo po pierwsze, jest świetnej jakości, po drugie, idealnie na mnie leży, a po trzecie, kupiłam go naprawdę bardzo tanio. Ale stwierdziłam, że przydałoby się go nieco "dopracować" i planuję kupić obszycia futerkowe myślicie, że to dobry pomysł?

kultury bakterii mlekowych
Witka

Re: Wykończenie płaszcza

Post autor: Witka »

Długi płaszcz damski to element, który świetnie sprawdza się również w stylizacjach biurowych. Łączenie go z eleganckimi spodniami w kant, koszulami i klasycznymi butami na obcasie tworzy profesjonalny i szykowny wygląd, idealny do środowiska korporacyjnego. Ważne jest, aby wybrać płaszcz w stonowanej kolorystyce, która ułatwi kombinowanie go z resztą garderoby biurowej. Wskazówki dotyczące wyboru i stylizacji długich płaszczy damskich do pracy można znaleźć, odwiedzając stronę https://beautydelights.pl/jak-nosic-dlu ... cz-damski/ co pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku.
ODPOWIEDZ