wiosenne sukienki

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
roksana68

wiosenne sukienki

Post autor: roksana68 »

Hejka, gdzie kupię dobrej jakości damskie sukienki wiosenne? Powiem wam, że nie mam za bardzo ochoty chodzić po centrach handlowych, bo tam wszystkie ciuchy wyglądają tak samo. Pomyślałam nawet żeby poszukać projektanta, bo tak naprawdę miałaby to być sukienka na wesele. Sądzicie że to dobry pomysł? Zawsze chciałam mieć w szafie choć jedną rzecz, która byłaby uszyta specjalnie dla mnie :)

xxxxx1

Re: wiosenne sukienki

Post autor: xxxxx1 »

fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

ODPOWIEDZ