Wieżba dachowa

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Wieżba dachowa

Post autor: Stylowo123 »

Budowa domu to duże przedsięwzicie i spore koszty. Warto już podczas budowy szukać oszczędności. My zdecydowaliśmy się na użycie konstrukcji prefabrykowanych https://wpwinvest.pl/realizacje/konstru ... dachowa,17 . To znacznie przyspieszyło powstawanie domu oraz pozwoliło zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Wieżba dachowa

Post autor: pannica »

Ogólnie sama budowa dachu jest niezwykle ważna i ja jestem zdania, że warto jest przyłożyć się do tych etapów budowy. Niektóre obiekty również muszą mieć wzmacniane konstrukcje. Czytałem o tym na stronie http://awariebudowlane.pl/wzmocnienia-konstrukcji i w sumie jest to dość istotna kwestia.
Awatar użytkownika
starucha
Posty: 57
Rejestracja: 17 sie 2020, 21:25

Re: Wieżba dachowa

Post autor: starucha »

Podjazd do domu - raczej nie jest to miejsce, które w naszym domu na co dzień przyciąga szczególną uwagę, jednak jeśi przeprowadza się regularnie konserwację, to zadbany jest tym elementem domu, który jako jeden z pierwszych może stanowić o pozytywnym wrażeniu z wizyty w domu. Dla tego co jakiś czas warto decydować się na mycie podjazdu. Porządnie wykonane może w sposób znaczący przedłużyć dobry stan nawierzchni. Najpopularniejszym sposobem na przeprowadzenie tego zabiegu jest oczywiście wykorzystanie myjki ciśnieniowej. Jeżeli nie posiadamy tego typu sprzętu w domu, to możemy skorzystać usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu zadaniami.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Wieżba dachowa

Post autor: elena »

Trochę się dziwię, że nie mając odpowiedniej wiedzy, sam zajmujesz się tematem. Więźba to bardzo ważny element. Zresztą jak cały dach. Dlatego moim zdaniem lepiej takie prace zlecić ekipie doświadczonych dekarzy. Tutaj https://fastkrakow.pl/uslugi-dekarskie/ masz firmę z ogromnym doświadczeniem. Zadbają o to, by każdy element dachu był dobrze wykonany.
Ańka23

Re: Wieżba dachowa

Post autor: Ańka23 »

Jesteśmy właśnie na etapie wymiany dachu. Nie ukrywam, że początkowo mieliśmy spory problem z wyborem materiału, bo nie do końca znamy się na temacie. W końcu jednak otrzymaliśmy fachową pomoc ze strony https://glinmet.pl/ i jesteśmy bardzo zadowleni :) Polecamy!
Leny

Re: Wieżba dachowa

Post autor: Leny »

Konstrukcja dachu to bardzo ważny element podczas budowy domu. Warto postawić na nowoczesne i trwałe rozwiązania i dlatego my u siebie też zdecydowaliśmy się na dach z prefabrykatów, łączonych na płytki kolczaste (jest to tak zwana technologia mitek - bez użycia gwoździ). Taki dach zaprojektowała nam i wykonała firma Binder Projekt z Włocławka - https://www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Firma jest znana od lat, bo lat zajmuje się budową dachów na domach jednorodzinnych, magazynach i halach. Bardzo profesjonalnie się wszystkim zajęli i terminowo.
ODPOWIEDZ