Torby męskie

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Wslizg
Posty: 121
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:44

Torby męskie

Post autor: Wslizg »

jak podobają wam się torby męskie jako prezent dla faceta okazji imienin ? Zastanawiam sie co podarowac mojemu facetowi a wydaje mi się, że taka torba mogłaby się okazać dla niego przydatna. Widziałam pod tym adresem ciekawy wpis na ten temat i są one dosyć popularne. A jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
dlugopis34
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:23

Re: Torby męskie

Post autor: dlugopis34 »

Moim zdaniem torby męskie powinny być dobrej jakości. Bez względu na to czy będą używane codziennie czy podczas podróży mają służyć nam na dłużej. Na przykład firma https://adam-baron.pl/ oferuje torby luksusowe. Na ich stronie można zobaczyć wiele zdjęć. Widać, że to produkt dobrej jakości. Materiał z jakiego wykonano torby to prawdziwa skóra naturalna z Włoch. Poza tym są ręczne wykonanie w kaletniczej manufakturze.
Awatar użytkownika
binamorada
Posty: 105
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Torby męskie

Post autor: binamorada »

Torba męska dla mnie powinna być nieduża, ale pojemna. Ma pomieścić portfel, klucze i telefon bo co innego mężczyźnie będzie potrzebne. Ja mojemu mężowi zamówiłam torbę w hurtownii toreb męskich VERSOLI przy okazji składania zamówienia do swojego butiku przez moją koleżankę. Mam z nią tak fajnie, że jak zamawia towar pyta mnie czy cos chce z tej hurtownii to zawsze mi sprowadzi i kupię taniej. :) Torba męska jest świetna. Wybraliśmy granatową.
Awatar użytkownika
ledaq
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:59
Kontakt:

Re: Torby męskie

Post autor: ledaq »

Mężczyzna z torbą.... meh? O wiele bardziej sprawdza się plecak miejski, jest lepiej pojemny, kompaktowy i można go używać w każdych warunkach. Rozważ to.
labaajkaa.pl
Awatar użytkownika
ledaq
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:59
Kontakt:

Re: Torby męskie

Post autor: ledaq »

Świetne są także wrocław galanteria i tutaj można znaleźć torebki czy plecaki.
labaajkaa.pl
Awatar użytkownika
WojWoj
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:23

Re: Torby męskie

Post autor: WojWoj »

Z plecakiem w pewnym wieku już nie przystoi chodzić co nie, eleganckie torby skórzane to z pewnością dobry wybór. Ja też z wiekiem zacząłem chodzić częściej w koszulach, a co więcej nawet sam je sobie prasuje. Świetne wskazówki co do prasowania koszul znalazłem na https://pewienpan.pl/Jak-prasowac-koszu ... 87468.html Nie jest to takie proste
Awatar użytkownika
ledaq
Posty: 112
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:59
Kontakt:

Re: Torby męskie

Post autor: ledaq »

Torby męskie są genialne, szczególnie te wysokiej jakości hurtowa sprzedaż toreb skórzanych. Ja mimo że jestem kobietą to często torby dla siebie szukam najpierw na dziale męskim, właśnie ze względu na większą jakość.
labaajkaa.pl
ODPOWIEDZ