Tanie bluzki damskie

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Tybita_69
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 4:38

Tanie bluzki damskie

Post autor: Tybita_69 »

Dziewczyny gdzie kupujecie dla siebie bluzki w rozsądnych cenach? Czasem jak się patrzy na ceny w tych wszystkich butikach to aż serce boli, że trzeba tyle wydać :D Ja doszłam do wniosku, że najbardziej opłaca się kupować tanie bluzki w hurcie, tym bardziej jeśli zamawiamy coś dla koleżanek czy siostry i mamy. Od razu widać różnicę w cenie i według mnie też w jakości. Macie porównanie?
Awatar użytkownika
sara
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 20:29

Re: Tanie bluzki damskie

Post autor: sara »

Jasne, że się z Tobą zgadzam. Mogę też dodać, że warto kupować odzież dziecięcą w hurcie bo i tak siłą rzeczy kupujemy po kilka sztuk pajacyków i innych ciuszków a przy okazji chociaż troszkę oszczędzimy. Dzieciaki i tak szybko rosną, więc później to nie wiadomo co robić z tymi ubrankami. Z koleżankami też czasem urządzamy łowy po hurtowniach i zdecydowanie polecamy :D
Sylwia

Re: Tanie bluzki damskie

Post autor: Sylwia »

Różnie to jest, ja kupiłam z koleżankami bluzki w hurcie po dobrej cenie i byłyśmy zadowolone, dopóki produkt do nas nie przyszedł. Jakościowo wiele do życzenia. Ostatnio zaczęłam szukać mało znane polskie marki, w przystępnych cenach ale żeby jakość produktu nie była taka, że po jednym praniu wygląda jakby była noszona latami. I tym sposobem znalazłam na przykład sklep online Natally Fashion, z którego jestem mega zadowolona. Bluzki, a w tym koszule cudo normalnie, są uniwersalne i nadają się na rożne okazję :)
ODPOWIEDZ