sukienka koktajlowa

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
kurczaczek
Posty: 76
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:58

sukienka koktajlowa

Post autor: kurczaczek »

Córka sąsiadki wybiera się na wykwintną kolację i rozgląda się za kreacją. Słyszała,że teraz są modne kolory pastelowe, głównie odcienie różowego ( za którym zbytnio nie przepada). Jej figura może i nie jest idealna, jest raczej niska i ma kobiece krągłości, więc sama nie wie w czym będzie jej do twarzy. Podobno są modne wzory w kwiaty, to może w tym jej będzie ładnie. Sama nie mam pomysłu, więc ratujcie dziewczyny
Awatar użytkownika
domcia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:53

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: domcia »

No ale to z jakiej okazji ta kolacja bo nie napisałaś i ciężko będzie coś wam doradzić. Bezpiecznym strojem będzie prosta sukienka w stonowanych barwach, która pięknie podkreśli sylwetkę. Możesz dobrać do niej niewielki ożywiający dodatek, np. kolorową apaszkę. Wysoka jakość dotyczy również dodatków. Torebki i buty, które planujesz założyć powinny być z naturalnej skóry. No ale szczerze to moja sugestia, mimo tego że nie wiem o jaką kolację chodzi.
Awatar użytkownika
darcia
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2019, 10:47

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: darcia »

Ja jak szukałam tej odpowiedniej sukienki na wesele to trochę to trwało, bo wiecie zastanawiałam się jaki wzór, czy ten kolor nie będzie zbyt mocny, inny czy nie zbyt smutny. Chciałabym zatuszować naddatek tu i ówdzie. Ubrałabym się na czarno, ale wyczytałam, że to jakaś gafa, zła wróżba itd, w szkoda, bo czarny wyszczupla. Juz myślałam o jaśniejszym kolorze i zastanawiam się czy aby wybór będzie ok. Szczerze to ja już nie wiem za czym się rozglądać, jaką wybrać dla siebie. Wiecie, nie chciałabym sukienki, która jeszcze bardziej powiększyła mnie.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: mordka31 »

Równie dobrze można do tego celu wykorzystać spódnicę ołówkową i bardzo elegancką bluzkę. Na merg.pl znajdziesz wiele takich kompozycji oraz, rzecz jasna przeróżne sukienki!
Jednak jeśli chodzi o spódnicę, polecam
Obrazek
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: Koralik »

Przepiękne kwiatowe kreacje widziałam na stronie butiku Cocomoda https://www.cocomoda.pl/ . Nawet nie przypuszczałam, że takie będą modne w tym sezonie. Podobno nosi się teraz również falbany i koronki. Zresztą wystarczy przejrzeć asortyment tego sklepu, który oferuje najwyższej jakości ubrania i to w dobrych cenach. Dla mnie to super rozwiązanie, bo gdy czegoś potrzebuję, to po prostu składam tu zamówienie. Nie muszę niczego szukać gdzieś na mieście.
Awatar użytkownika
PatkaNowak
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:23

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: PatkaNowak »

Dla niskich dziewczyn najlepsze są sukienki przed kolano- dłuższe jeszcze bardziej skracają nogi. Jeśli chodzi o sklep to polecam mobis, można zamówić online do domu. Mają wiele przepięknych modeli, już nie jedną kieckę tam kupiłam.
I polecam coś gładkiego, duże wzory powiększają sylwetkę, a z tego co napisałaś wynika, że dziewczyna ma krągłe kształty.

brak krzemu w organizmie objawy
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 629
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: jorahmormontrip »

Sukienki asymetryczne, idealnie sprawdzą się w roli sukienek koktajlowych lub na jakiekolwiek inne, większe wyjście :) Ostatnio koleżanka pokazała mi stronę sklepu, na którym niedawno zakupiła dla siebie sukienkę. Jednym słowem, była zachwycona. sukienka pasuje na nią idealnie. Tutaj: https://bialcon.pl/odziez/sukienki-bial ... yczne.html możecie przejrzeć ten sklep. Sama przyznam, że zainteresowała mnie szczególnie jedna propozycja :) Musze pokazać mężowi, jeżeli jemu też się spodoba, wtedy zamawiam bez wahania.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: Kamilka »

Powiem Wam, że sukienek jest mnóstwo tylko czasem cieżko coś dopasować. Ja zawsze mam z tym problem bo to albo mi z jednej strony odstaje, albo na górze leży ok a dłó coś nie bardzo i takie tam dylematy. Ostatnio szukałam sukienki na ślub przyjaciółki i też trochę było z tym zachodu. Ostatecznie kupiałm w sieci w butiku https://provocativ.pl/ . To znalazłam idealną sukienke i co więcej - pasuje na mnie jakby była szyta na miarę :)
Awatar użytkownika
Niestrawska
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:43

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: Niestrawska »

Jak ma być elegancko to najlepiej postawić na dlugą sukienkę. Zobaczcie sobie tę z merg.pl
Obrazek
Ten kolor jest naprawdę modny. A i w sumie można pójśc w rózne dodatki. Na pewno będzie elegancko :)
Awatar użytkownika
Devil93
Posty: 59
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:11

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: Devil93 »

O Boże, jakbym ja chciała taką sukienkę koktajlową założyć.. Ale niestety, to mi się nie uda, bo mam straszny problem z żylakami, a wyglądają one naprawdę nieestetycznie. Czy można to jakoś zakryć? Tutaj https://opinie-konsumentow.pl/varyforte ... akami-nog/ czytałam o sposobach na żylaki, ale na razie nie mogę skorzystać. Chyba będę skazana na spodnie.
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 170
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: kamilla »

Devil93 pisze: ↑19 sie 2019, 13:42 O Boże, jakbym ja chciała taką sukienkę koktajlową założyć.. Ale niestety, to mi się nie uda, bo mam straszny problem z żylakami, a wyglądają one naprawdę nieestetycznie. Czy można to jakoś zakryć?
Mi lekarz swego czasu przepisał maść na żylaki. Smarowałam ale średnie te efekty były. Wolę nosić podkolanówki uciskowe. Kupuję sobie na https://venoflex.pl/. Jakość górna półka i trwałe są. Moje żylaki nie są nie wiem jak zaawansowane, na pewno jakby mi przeszkadzały to bym poszła na zabieg. Do lekarza trzeba iść i z nim uzgodnić sposób leczenia.
Awatar użytkownika
maska
Posty: 18
Rejestracja: 08 wrz 2019, 0:26

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: maska »

Sukienki koktajlowe ładnie podkreślają figurę. Wiele kobiet je wybiera. Można zerknąć na niektóre modele jakie są w sklepie merg.pl Często robię tam zakupy, więc wiem, że mają dobrej jakości produkty. Teraz coś podobają mi się niebieskie ubrania i na sukienkę też bym stawiała w tym kolorze.
Obrazek
Awatar użytkownika
PatkaNowak
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:23

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: PatkaNowak »

Fajne są sukienki z tiulem. Nie zasłaniają totalnie całych nóg, ale za to ukrywają drobne mankamenty :) Polecam zajrzeć na modbis, mają spory wybór sukienek z tiulowym dołem. Sama się w jedną zaopatrzyłam.
Awatar użytkownika
Gusiaczek
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 0:31

Re: sukienka koktajlowa

Post autor: Gusiaczek »

Cieszę się, że założyłem konto tutaj. Kolejny bardzo przydatny dla mnie temat tu powstał.
Dla każdej kobiety kochać znaczy wiedzieć, gdzie się podziewa jej ukochany, gdy nie jest przy niej.
ODPOWIEDZ