ROMANTYCZNY WEEKEND W SPA DLA PAR

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
stefan22ą

ROMANTYCZNY WEEKEND W SPA DLA PAR

Post autor: stefan22ą »

Wczoraj od mojej bardzo dobrej znajomej dowiedziałem się o bardzo ciekawym artykule https://www.talaria.pl/gdzie-do-spa-we-dwoje .Ten artykuł przeczytało już bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Każdy kto ten artykuł przeczyta to naprawdę dowie się bardzo dużo.

odpowietrzenie grzejnika purmo
ewuś9494

Re: ROMANTYCZNY WEEKEND W SPA DLA PAR

Post autor: ewuś9494 »

Zdecydowanie wolny czas wolę spędzić nad morzem niż w górach. Szum morza, piaszczysta plaża i zachody słońca sprawiają, że nad morzem czuję się najlepiej i zawsze z takich wakacji wracam wypoczęta. Ostatnio razem z przyjaciółką spędziłam cudowny weekend w SPA nad morzem. Koniecznie sprawdźcie sobie - https://www.baginscyspa.com.pl . Oferują rewelacyjne zabiegi i relaks pełną parą!
Patryśka

Re: ROMANTYCZNY WEEKEND W SPA DLA PAR

Post autor: Patryśka »

Idealnym miejscem na romantyczny weekend we dwoje w spa jest hotel https://grandchotowa.pl/spa/. Oferta zabiegów jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne apartamenty i profesjonalna, nienarzucająca się obsługa są dodatkowym atutem tego miejsca.
Dżony

Re: ROMANTYCZNY WEEKEND W SPA DLA PAR

Post autor: Dżony »

Jeśli macie ochotę na małą odskocznię , to proponuję wyjazd na Mazury. Hotel https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/medispa to średniowieczny zamek, w którym bardzo łatwo się zrelaksować. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest basen, strefa SPA, kręgielnia, klub nocny, męska strefa whisky i cygar i oczywiście pyszna, wykwintna kuchnia w restauracji La Bibliotheque. Kto raz spróbuje z pewnością będzie wracał. To doskonałe miejsce, gdzie znajdziecie spokój, relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie.
ODPOWIEDZ