Pogrzeb

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Pogrzeb

Post autor: Stylowo123 »

Dobry dom pogrzebowy to podstawa przy organizacji pogrzebu. Ważne by mieli dobre podejście i rozumieli jaką stratę przeżywamy. Wydaje mi się, ze ten http://jozefgorecki.pl/ zakład pogrzebowy własnie taki jest . Moja znajoma korzystała z ich pomocy i była bardzo zadowolona z ich usług.
Awatar użytkownika
ramonesska
Posty: 143
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:43

Re: Pogrzeb

Post autor: ramonesska »

zgadza sie, dlatego my wybralismy zaklad Gloria w Świdnicy, maja spore doswiadczenie w organizacji pogrzebów i w kazdej kwestii z tym zwiazanej mozna na nich polegac
live

Re: Pogrzeb

Post autor: live »

Niestety i mi jest potrzebna firma, która wykonuje pogrzeby poznań to moje miasto. Moja ukochana babcia odeszła od nas i nic na to poradzić nie możemy. Możecie nam kogoś zasugerować? Mam wrażenie, że kompletnie wszystkiego zapomniałam, mam pustkę w głowie, jak nigdy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Pogrzeb

Post autor: Bodzio12 »

Chciałbym Wam polecić innowacyjny pomysł, wolonostojące kolumbarium granit . Ich oferta jest dostosowana do najrózniejszych potrzeb oraz wymagań klienta. Sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z wykonania oraz jakości materiału.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Pogrzeb

Post autor: Stylowo123 »

Nie jest łatwo zorganizować pogrzeb bliskiej nam osoby, dlatego też dobrze jest wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy bo było to łatwiejsze. Kilkoro moich znajomych korzystało z pomocy http://jozefgorecki.pl/ , bo mają tam bardzo dużo do zaoferowania .
Bóbr

Re: Pogrzeb

Post autor: Bóbr »

Wiadomo, że pogrzeb nie jest dla nikogo miły wydarzeniem, ale warto mimo wszystko postarać się, i wybrać dobry Dom Pogrzebowy. Z tego co wiem, to firma https://www.elizjum-warszawa.pl/pogrzeb-katolicki/ zajmuje się tym tematem od wielu lat, więc mają naprawdę spore doświadczenie w tym zakresie. Myślę że ich pomocą, uda wam się wszystko pozałatwiać na czas.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Pogrzeb

Post autor: elena »

Oczywiście, pogrzeb bliskiej osoby wiąże się z bólem i stresem. Dlatego teraz istnieją zakłady pogrzebowe, które organizują ceremonię od początku do końca. Na przykład ten https://kalla-pogrzeby.pl/ . U nich można od razu wybrać trumnę albo urnę. Mają też wieńce, a wszystko organizują oni. Do wyboru są ceremonie świeckie albo kościelne. Można do nich dzwonić o każdej porze, bo są otwarci 24h na dobę.
sytm

Re: Pogrzeb

Post autor: sytm »

W tym roku pochowałam męża. Ciężko się o tym pisze, ja bardzo źle to zniosłam, zwłaszcza że mąż był całkowicie zdrowy, a przynajmniej tak nam się wydawało. Okazało się, że miał tętniaka, który pękł. Jego śmierć było ogromnym nieszczęściem. Dobrze, że miałam wsparcie rodziny, która poszła ze mną do zakładu pogrzebowego Feniks https://firmapogrzebowa-piotr.pl/oferta/ w Sosnowcu. Tam wszystko z nami ustalono, widać było, że pracownicy zakładu wiedzą, jak się zachować, byli pełni empatii, naprawdę profesjonalni. Pogrzeb zorganizowali dokładnie tak, jak chcieliśmy, polecam.
iconic

Re: Pogrzeb

Post autor: iconic »

W tym roku wiele osób z mojego otoczenia zmarło. Wiadomo, jakie mamy czasy, panuje pandemia, a dodatkowo były to także osoby z bardzo poważnymi chorobami, rakiem. Zmarła moja ciocia, która walczyła z rakiem piersi, jej pogrzebem akurat zajmowałam się ja. Organizację ceremonii i pochówku zleciłam zakładowi pogrzebowemu Centrum https://www.centrum-wroc.pl/oferta/organizacja-pogrzebu z Wrocławia. Tam wybrałam trumnę, oprawę, większość rzeczy jednak powierzyłam w ich rękach. Zakład okazał się być rzetelny i mogę go polecić.
oopl

Re: Pogrzeb

Post autor: oopl »

My korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego AMABILIS https://www.amabilis.com.pl/kwiaty na warszawskim Powiślu. Oni wyręczyli nas we wszystkim, u nich zamówiliśmy oprawę kwiatową, wieńce od nas, do tego ta kupiliśmy trumnę, no i omówiliśmy z nimi wszystkie elementy ceremonii pogrzebowej, która samodzielnie zorganizowali. Ten zakład pogrzebowy ma bardzo szeroka, kompleksową ofertę i pomagają naprawdę na każdym kroku, co mocno doceniam. Szczerze mogę ich polecić.
mariannaq

Re: Pogrzeb

Post autor: mariannaq »

Pogrzeb mojego męża był świecki. Oboje jesteśmy ateistami, więc innej opcji nie było. Nie każdy zakład pogrzebowy podejmuje się organizacji takiej ceremonii, ale my ja skorzystałam z usług zakładu J.Z. Kiełbaska https://www.pogrzeby.klodzko.pl/pogrzeb-swiecki w Nowej Rudzie, który świadczy tego typu usługi. Pogrzeb był dokładnie taki, jakiego chciał mój maż. On dość długo chorował i wiedział, że prędzej, czy później umrze, dlatego omówił ze mną to, jak chce być pożegnany i pamiętany. Ta firma wypełniła jego wolę, naprawdę profesjonalnie podeszli do tego wszystkiego.
ODPOWIEDZ