pinsola.pl opinie

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
adelajda-75
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2020, 13:41

pinsola.pl opinie

Post autor: adelajda-75 »

Hej, polecacie firmę Pinsola? To sklep internetowy z tkaninami. Mają naprawdę fajny wybór i niskie ceny, więc kusi mnie pozamawiać tam materiały do szycia. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Iga1977
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2020, 19:00

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: Iga1977 »

Zamawiałam już kilka razy z Pinsola i moim zdaniem jakość materiałów super. Fajna, przejrzysta strona internetowa.
Awatar użytkownika
Hortensja-87
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2019, 13:00

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: Hortensja-87 »

Ja lubię Pinsola.pl za ogromny wybór tkanin. I faktycznie mają wszystko bardzo czytelnie podzielone na stronie. Regularnie zaopatruję się tam w materiał na zasłony, pościele, poduszki i ubrania.
Awatar użytkownika
Julia77
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2019, 13:56

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: Julia77 »

Jeśli lubisz szyć, to pinsola.pl jest najlepszym miejscem dla ciebie! Odkryłam ten sklep z materiałami parę miesięcy temu i od tamtej pory ciągle do nich wracam po kolejne materiały i wykroje. Polecam ci bardzo!
Awatar użytkownika
Jagna
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:28

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: Jagna »

Bardzo, bardzo polecam sklep Pinsola. I zaawansowanym szwaczkom, i tym początkującym, które nie odróżniają poliestru od wiskozy. Dla każdego coś się tam znajdzie, mają bardzo szeroką ofertę produktów.
Awatar użytkownika
fera
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2019, 23:09

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: fera »

Pinsola ma też sklep stacjonarny w Łodzi. Jeśli któraś z was jest tu z okolic, to polecam zajrzeć ;) Fajny sklep z tkaninami i dodatkami krawieckimi.
Awatar użytkownika
Benedykta75
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2020, 2:39

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: Benedykta75 »

Ja mam z Pinsola swoją pierwszą maszynę do szycia Juka i mam do tego sklepu ogromny sentyment. Wracam do nich ciągle, kiedy tylko potrzebuję czegoś nowego z materiałów.
Awatar użytkownika
idalia
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:10

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: idalia »

www.pinsola.pl to bardzo dobry sklep z materiałami. Ale to też pasmanteria, mają sporo akcesoriów i dodatków krawieckich. Raj dla wielbicielek samodzielnego szycia ;)
Awatar użytkownika
benigna
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:06

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: benigna »

Oj zgadzam się ;) Uwielbiam robić u nich zakupy. Mają piękne wzory materiałów. Polecam pinsola!
Awatar użytkownika
Grażyna-81
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020, 14:40

Re: pinsola.pl opinie

Post autor: Grażyna-81 »

Jeśli szukasz tkanin dobrej jakości to Pinsola to jest to. Bardzo szeroki asortyment i dobre ceny.
ODPOWIEDZ