Hodowanie psów

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Hodowanie psów

Post autor: Stylowo123 »

Bez względu na to czy jest to pies z hodowli czy też zwykły kundelek, musisz zadbać o to by nie męczyły go kleszcze i pchły. Według mnie , najskuteczniejszym spodobem bedzie taka obroża https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/p ... ko-pchlom/ , pies przez pare miesiecy bedzie chroniony przed takimi paskudztwami.
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Re: Hodowanie psów

Post autor: Marikaa »

W mojej opinii jeśli będziecie szukali ciekawych propozycji w zakresie kursów umożliwiających skuteczne dbanie o swoje zwierzaki to koniecznie zwróćcie uwagę na - https://asedukacja.pl/oferta/kursy-pozo ... zenie-psow w przypadku których będziecie mogli liczyć na kursy groomingu. Dobre ceny, świetni specjaliści i wieloletnie doświadczenie którym skutecznie się dzielą. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla siebie i swojej przyszłości zawodowej!
Kryśka

Re: Hodowanie psów

Post autor: Kryśka »

Oczywiście! Każdy pies wymaga pielęgnacji, nie tylko rasowy! Decydując się na psa trzeba brać to pod uwagę. Wiele osób kupuje psa, ale nie przemyśli dobrze tej decyzji. Przed jej podjęciem warto trochę się dokształcić. Polecam bloga John Dog https://johndog.pl/blog/zywienie/dodatk ... -dla-psow/. Znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne informacje o psach i ich potrzebach. Swoją drogą ja najbardziej kocham kundelki :)
Lołka

Re: Hodowanie psów

Post autor: Lołka »

Niektorym się wydaje że prowadzenie takiej hodowli to łatwa rzecz. A trzeba naprawdę porządnie się psami zająć i dobre warunki im zagwarantować. No i wyżywić. Marketowe karmy nie są dobre. U nas tylko od https://psibufet.pl/ podajemy bo mamy pewność że nie ma tutaj żadnych konserwantów i wypełniaczy
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Hodowanie psów

Post autor: Katarzyna »

A czy warto Waszym zdaniem stosować jakieś suplementy dla psa? Czy kupowaliście kiedykolwiek coś takiego dla Waszych czworonogów? Gdzie się zaopatrywaliście w takie produkty? Możecie polecić jakiś sprawdzony sklep z psimi suplementami? :) Ja słyszałam, że niektórzy podają pupilom na przykład olej z łososia. Spotkaliście się z tym już kiedykolwiek?
KroŃeŃbürgPietrzyk

Re: Hodowanie psów

Post autor: KroŃeŃbürgPietrzyk »

Cokolwiek by nie napisać o nieetyczności komercyjnej hodowli i niemożności zarobienia na psach dużych pieniędzy, ale kynologów-komercjalistów, jak i tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tym "biznesie", nie ubywa. Nie będziemy więc pruderyjni i szczerze powiemy, jak się sprawy mają w tej dziedzinie.

Z czym zacząć hodować psy, aby przynosiło to zyski? - Jak wszędzie, z biznesplanem. To znaczy, należy natychmiast obliczyć wszystkie koszty (utrzymanie, leczenie, wystawy, dokumenty, itp.), aby wziąć pod uwagę ryzyko (szczenięta mogą umrzeć, lub nie znaleźć kogoś chętnego do ich zakupu), i przewidzieć dochód netto ze sprzedaży szczeniąt.

Tak, małe rasy lepiej nadają się do hodowli komercyjnej. Po pierwsze, z powodu niższych kosztów utrzymania. Po drugie, hodowla psów miniaturowych nie wymaga dużej powierzchni, https://bezdepozytu.com.pl/automaty-do- ... kpot-6000/ wystarczy zwykłe mieszkanie. A cena małych psów jest wyższa. Jednak i konkurencja w tym segmencie rynku jest bardzo przyzwoita.

Ponadto, aby uzyskać rzeczywisty dochód, zaczniesz nie wcześniej niż dwa do trzech lat po zakupie pierwszego psa. I to pod warunkiem, że będziesz miał co najmniej trzy samice. I że zysk był stały, będzie musiał systematycznie aktualizować stado, czyli kupować (wychodzić z hodowli) nowe suki.

A jednak trzeba się pogodzić z faktem, że szczeniaki, które masz w domu będą już na stałe. To znaczy, nie ma wakacji i weekendy tego rodzaju działalności nie jest świadczona. Ale będziesz miał wiele nieprzespanych nocy i niezadowolenie sąsiadów.
Źródło: https://club.xdogs.ru/razdely/razvedeni ... ikami.html
ODPOWIEDZ