Gadzety firmowe

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Wslizg
Posty: 121
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:44

Gadzety firmowe

Post autor: Wslizg »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
dobby
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:33

Re: Gadzety firmowe

Post autor: dobby »

Fajne są jakieś stylowe długopisy
Awatar użytkownika
renka
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2019, 10:55

Re: Gadzety firmowe

Post autor: renka »

Jeśli chcesz żeby o Twojej firmie dowiedziało się sporo potencjalnych klientów to ja bym poszła bardziej w marketing szeptany http://marketingnaforach.pl/ . Jest to dyskretna forma reklamy w internecie, która jak się okazuje jest bardzo skuteczna. Zresztą możesz śmiało poczytać o tym, bo to naprawdę ciekawa sprawa.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:01

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Alina »

Moim zdaniem jednymi z bardziej przydatnych gadżetów reklamowych są długopisy. Ich koszt zakupu jest niewielki, a naniesione na nie logo czy nadruk pozwala na budowanie rozpoznawalności marki. Decydując się na długopisy reklamowe Rzeszów https://www.adpen.com.pl/dlugopisy-reklamowe-rzeszow/ mamy pewność, że wybrana przez nas metoda nadruku zostanie starannie naniesiona na każdy zamówiony długopis, pióro czy ołówek.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2020, 16:21

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Luizka56 »

Zgadzam się estetycznie wykonane długopisy reklamowe to jeden z lepszych i praktyczniejszych gadżetów, jakie można podarować Klientowi :)
Awatar użytkownika
kiepurka
Posty: 114
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:17

Re: Gadzety firmowe

Post autor: kiepurka »

w dzisiejszych czasach gadzety to juz raczej slaba opcja, ja poszlabym w reklame online - np marketing szeptany. dobrze sie sprawdzi jesli chcemy rozpromowac firme i nawiazac relacje z klientami. Sama korzystalam z uslug http://szepczemy.pl/ i naprawde top dzialania i szybko widoczne efekty
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Gadzety firmowe

Post autor: pamela »

Nie sądzę że takie kubki reklamowe z nadrukiem to jest zła opcja, i myślę że gadżety reklamowe takie do rozdania klientom zawsze będą miały powodzenie bo któż z nas nie lubi dostawać prezentów albo czegoś zupełnie za darmo?? :D
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: Gadzety firmowe

Post autor: ber002 »

Niestety mam brak pomysłów, jeśli chodzi o jakieś fajne gadżety. Może coś doradzicie?

___
Pozycjonowanie stron www Złota
wiśt

Re: Gadzety firmowe

Post autor: wiśt »

Takie gadżety mocno się przydają na różnego rodzaju targach, czy w paczkach prowych zwłaszcza w okresie świątecznym. My też dajemy je naszym stałym klientom, ogólnie zamawiamy ich dość dużo, ale zawsze od jednego producenta, WISplast z Gdyni https://wisplast.pl/kategoria/produkty-reklamowe/. To rzetelna firma, ich produkty są najwyższej jakości i w przystępnych cenach, naprawdę warto skorzystać z ich oferty, szczególnie polecam ich magnesy i breloki reklamowe.
Awatar użytkownika
Dolka3
Posty: 63
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Dolka3 »

Warto zainteresować się różnego rodzaju akcjami promocyjnymi, różnymi formami reklamy. Bez takiej inwestycji ciężko o sukces w firmie. Może i też hostessy od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... i-arlamow/ wam się przydadzą? Sprawdźcie sobie ofertę tej agencji.
ginamó

Re: Gadzety firmowe

Post autor: ginamó »

T shirt na którym wyhaftowane jest logo firmy - to prawdziwy hit! Gadżety w takiej formie zapewnili nam http://haftynadrukibds.pl/oferta/ , za sprawą których możemy się pochwalić nietuzinkową formą promocji. Coś takiego potrafi zrobić wrażenie już na pierwszy rzut oka, także zalecam zainteresować się tematem!
Awatar użytkownika
MartinnO
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:51

Re: Gadzety firmowe

Post autor: MartinnO »

Wybraliście już coś? Ja to nie mogłam się zdecydować i kilka różnych rzeczy zamówiłam już od razu. Myślę, że Kalendarze Zdzieraki to był dobry pomysł, też i proste, tanie długopisy reklamowe, czy też kubeczki. Zobaczę jak to wszystko się sprawdzi i później będę dalej kupować
Dżanelka

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Dżanelka »

Takie firmowe gadżety to nie tylko świetna reklama naszej firmy. W okresie świątecznym warto pomyśleć o przygotowaniu odpowiednich prezentów, które wręczymy naszym pracownikom, klientom czy dostawcom. To bardzo miły gest, świadczący o dobrych relacjach i chęci dalszej współpracy. Warto więc sprawdzić ofertę https://www.art-office.pl/swieta/. Znajdziecie tam naprawdę wiele różnorodnych propozycji zestawów świątecznych, a każdy z nich całkowicie wyjątkowy.
jagodzianka

Re: Gadzety firmowe

Post autor: jagodzianka »

Ależ dokładnie, również mam takie zdanie. Gadżety podobnie jak i inne formy reklamy są jak najbardziej potrzebne. Każda forma reklamy przy tak dużej konkurencji jest naprawdę ważna. Daje nam ona możliwość pokazania się na rynku. Jak dla mnie najważniejszą formą mimo wszystko jest reklama w sieci. Każdy z nas szukając czegokolwiek w pierwszej kolejności usługi czy produktu szuka właśnie w internecie. Do prowadzenia działań w tym zakresie konieczna jest naprawdę spora wiedza. Dla mnie to czarna magia więc szukałam pomocy w sieci. Po zapoznaniu się z https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-bydgoszcz/ zdecydowałam się na skorzystanie z agencji Pana Piotra.
juliannacieslak

Re: Gadzety firmowe

Post autor: juliannacieslak »

Ja też uważam, że obecnie najważniejsze jest to, by zaistnieć w internecie. Ostatnio odkryłem, że oprócz reklam internetowych, dobrze jest zainwestować też w SEO. Jako producent proporczyków muszę mierzyć się z dość dużą konkurencją, a pozycjonowanie pozwala mi się wyróżnić.
Kazrianczak1

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Kazrianczak1 »

Produkcja gadżetów firmowych wciąż stanowi efektywny element działań marketingowych, jednak warto pamiętać, że skuteczność takiej strategii zależy od kilku czynników. Przede wszystkim istotnym jest, aby gadżety były dopasowane do grupy docelowej. Nie zawsze jest to proste, gdyż uwarunkowane jest rodzajem asortymentu, który oferujesz. Na przykład jeżeli Twój asortyment stanowi żywność konopna, możesz się zastanawiać, co więcej jesteś w stanie ofiarować swoim klientom. Jednak w tym przypadku dobrym rozwiązaniem są np. próbki nowych produktów, nowe smaki, lub produkty będące aktualnie rozważane jako nowości, które wkrótce zagoszczą w stałej ofercie. Taki gadżet, dodatek nie tylko zadowoli Twoich klientów, ale również możesz uzyskać dane w postaci feedbacku, które staną się podstawą do podjęcia decyzji o wprowadzeniu produktu do stałej oferty. Tym o czym również powinieneś pamiętać jest praktyczność dodatków. Tutaj bardzo często prym wiodą różnego rodzaju torby, czy też niewielkie saszetki czy futerały stylizowane z charakterem Twojej marki. Pomysłów jest bardzo dużo w rzeczywistości i prawdopodobnie nie istnieje działalność, która nie byłaby w stanie opracować serii praktycznych gadżetów dodawanych do oferowanych produktów.
julfalikowitz4

Re: Gadzety firmowe

Post autor: julfalikowitz4 »

Jestem grafikiem więc w pierwszej linii mam kontakt z gadżetami firmowymi. Tak, mam z nimi kontakt, bowiem firmy wciąż, moim zdaniem słusznie, decydują się na ich produkowanie oraz projektowanie. W art box gdzie pracuję, bardzo często przychodzi mi wykonywać na uboczu projekty na gadżety. Najczęściej pojawiają się oczywiście kubeczki i koszulki, jednak nie ustępują im "smycze", czy nawet podstawki pod kubki. Firmy poświęcają temu bardzo dużo uwagi oraz niemałą część budżetu i zupełnie mnie to nie dziwi. Z tego co wiem asortyment bardzo szybko się rozchodzi, a docierając do konsumentów wydaje się wypełniać swoje przeznaczenie, czy promować marki.
winska122

Re: Gadzety firmowe

Post autor: winska122 »

Gadżety firmowe to niekiedy „twórcy” ciekawych historii. Dwa lata temu kupowałam, o ile dobrze pamiętam, zmywacze acetonowe vege od Neocosmetics. Wówczas otrzymałam do zamówienia gadżet w postaci zdobionej sakiewki na małe produkty. Maleństwo stało się podmiotem moich zainteresowań nad wpływem na decyzje zakupowe konsumentów otrzymujących firmowe dodatki tzw. gadżety. Był to temat mojej pracy licencjackiej :D :D
rutkowski079

Re: Gadzety firmowe

Post autor: rutkowski079 »

W przypadku mojej działalności, a raczej sektora IT, jest to kwestia stosunkowo prosta - CNC Software Polska sp. z o.o. oferuje swoim klientom m. innymi promocyjne nośniki pendrive o wysokiej pojemności, sygnowane logiem firmy, jak również powerbanki. To użyteczne i przydatne współcześnie gadgety, które bardzo często oczekują się przydatne.
Mazzurek231

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Mazzurek231 »

W naszej działalności stosowana jest praktyczna klasyka, czyli oczywiście długopisy oraz notatniki z logotypem kancelarii https://mckancelaria.pl/. Myślimy nad dodaniem kubeczków, jednak gadżety są raczej sprawą drugorzędną, najważniejsze jest rzetelne świadczenie usług :D
dorothy654

Re: Gadzety firmowe

Post autor: dorothy654 »

Według mnie dobrym może nie stricte gadżetem a zabiegiem, jest dołączanie próbek do zamówień klientów. Tak jest np. przy zamówieniach z nutridome.pl, dlatego jest to dla mnie numer jeden, jeśli chodzi o zakupy kosmetyków. Dzięki próbkom poznałam wiele świetnych kremów, które po czasie nabyłam.
Gizella123

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Gizella123 »

Zgodzę się z przedmówczynią, próbki, które oferuje https://nutridome.pl/ to świetna sprawa i w zasadzie najlepsza forma gadżetu, ponieważ w pełni praktyczna. Dzięki ich próbką mam już 2 nowe kremy do kolekcji i sprawdziła również serię maseczek od producenta, którego wcześniej nie znałam.
Sszewczyk11232

Re: Gadzety firmowe

Post autor: Sszewczyk11232 »

Nie tak dawno temu zorganizowałam w moim sklepie akcję promocyjną, gdzie do każdego zamówienia powyżej 59 zł dodawany był praktyczny gadżet, który stanowi torbo-koszyk. To taka ala torebka koszyk, która jest wygodna w użyciu i pozwala na spakowanie wielu elementów. Akcja przyjęta została bardzo ciepło, a my wykorzystaliśmy cały nakład gadżetów przeznaczony na promocję. Generalnie super sprawa, w przyszłości prawdopodobnie jeszcze powrócę do tego pomysłu :D
agajewska49

Re: Gadzety firmowe

Post autor: agajewska49 »

Witajcie! Od dłuższego czasu prowadzę sklep internetowy speckable.pl. Działalność skupia się na dostarczaniu konsumentom specjalistycznej elektroniki - pełnych urządzeń, lub pomniejszych części montażowych itp. Zastanawiam się nad akcją promocyjną, która obejmowałaby gadżety firmowe właśnie, jednakże nie mam pomysłu, co mógłbym zaoferować klientom w ramach promocji. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki i kreatywne pomysły :D
glowacki1996

Re: Gadzety firmowe

Post autor: glowacki1996 »

To teraz mała zagadka, bowiem jako właściciel salonu meblowego (mks-meble.pl), pragnę zapytać Was, jakie gadżety firmowe zaproponowalibyście w przypadku działalności taka jak moja? :D Tak się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że w przypadku branż meblarskiej, czy też IT, kwestia jest stosunkowo trudniejsza, jeżeli chcemy zaproponować coś więcej niż kubeczki, smycze i długopisy. Właśnie dlatego interesuje mnie Wasze spojrzenie, co myślicie? 8-)
kewinmichal11

Re: Gadzety firmowe

Post autor: kewinmichal11 »

Jakie gadżety dla klientów w Waszej opinii, mógłby zaoferować sklep obuwniczy? Pomyślałem, że z okazji nawiązania nowej współpracy i dołączenia do oferty sklepu nowych produktów m.in dostępne są teraz tenisówki i sandały big star, można by zaproponować klientom „jakiś” dodatek, jednak zupełnie nie mam konceptu. Czy macie jakieś pomysły? Co w Waszej opinii byłoby atrakcyjnym urozmaiceniem?
ulazalewska9

Re: Gadzety firmowe

Post autor: ulazalewska9 »

Dzień dobry wszystkim!
W moim sklepie internetowym niedawno zagościł nowy asortyment, a wraz z nim całkiem atrakcyjna oferta na kurteczki skórzane :D Zastanawiam się jednak, co mogę zrobić, aby uczynić ofertę bogatszą. Chciałabym dodać do niej coś ekstra, jednak mowa o sklepie odzieżowym i z tego też względu nie jestem pewna, jakie "gadżety" mogłabym zaoferować. Czy podsunęlibyście mi jakiś trop? Byłabym bardzo wdzięczna :D
piootrovskaanie1

Re: Gadzety firmowe

Post autor: piootrovskaanie1 »

Ostatnio postanowiłam, że zakasam rękawy i zabieram się za odświeżenie wizerunku marki. Działania rozpoczęłam od nawiązania współpracy z agencją, która odpowiedzialna będzie między innymi za prowadzenie linkedin działalności. W sklepie pojawiły się nowe oferty oraz liczne promocje, zastosowałam również zmiany stylistyczne zmieniając design witryny, czy też logotyp marki. Pozostało nawiązanie lepszej relacji z klientami i tutaj pojawia się moje pytanie. Jakie gadżety zaproponowalibyście dla marki, która oferuje usługi programistyczne? Nie wiem, czy w tym przypadku jakieś gadżety do oferty są w ogóle możliwe, jednak mimo wszystko jestem ciekawa Waszych koncepcji :D
2zymczak

Re: Gadzety firmowe

Post autor: 2zymczak »

Witajcie

Od pewnego czasu zajmuję się pracą z wizerunkiem witryny internetowej https://neworleanswroclaw.pl/ i właśnie zastanawiałem się nad gadżetami dla działalności. Niestety mam całkowitą blokadę kreatywności i na nic sensownego nie mogę wpaść. Czy ktoś z większym doświadczeniem mógłby udzielić mi porady lub dać wskazówki? Będę niezmiernie wdzięczny :D
kaminskajolanta664

Re: Gadzety firmowe

Post autor: kaminskajolanta664 »

Cześć :)

Myślę, że fajnym rozwiązaniem mogą być torby bawełniane z waszym logo, mamy takie w Content Hero i nasi klienci bardzo je lubią! Dobrym pomysłem mogą być też kubki, długopisy albo notesy.
ODPOWIEDZ