Frez komina

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
duśka20

Frez komina

Post autor: duśka20 »

Cześć, czy to prawda, że można zrobić frezowanie kominówdla bezpieczeństwa całej instalacji? Niedawno o tym czytałam i chciałabym się przekonać, czy to jest prawda. Jeśli tak, to jakie mogą być tego koszty? Dodam, że raczej nie jestem za tym, żeby niepotrzebnie kasę wydawać, więc proszę Was też o opinie, czy to w miarę działa.
cegiełką

Re: Frez komina

Post autor: cegiełką »

duśka20 pisze: 30 kwie 2021, 7:34 Cześć, czy to prawda, że można zrobić frezowanie kominówdla bezpieczeństwa całej instalacji? Niedawno o tym czytałam i chciałabym się przekonać, czy to jest prawda. Jeśli tak, to jakie mogą być tego koszty? Dodam, że raczej nie jestem za tym, żeby niepotrzebnie kasę wydawać, więc proszę Was też o opinie, czy to w miarę działa.
Tak jest! Sama dowiedziałam się o tym nie dawno. Od niedawna wynajmuje mieszkanie w starej kamienicy. I stwierdziłam, ze zamówię usługi kominiarskie, tak o , żeby sprawdzić, czy z piecem i kominem jest wszystko w porządku, i czy dym nie cofnie się mi do mieszkanie, bo są w nim jeszcze stare piece kaflowe. I właśnie Pan mi o tym powiedział, a co ważniejsze zrobił mi pierwsze frezowanie gratis.
ODPOWIEDZ