Eleganckie sukienki

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
Awatar użytkownika
Angelica
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2019, 23:44

Eleganckie sukienki

Post autor: Angelica »

Wlasnie przymierzam sie do zakupu czegos na kazda okazje. Glownie to interesuja mnie marki premium, moze cos bedziecie w stanie pomoc kolezanki? :)

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
ElizaErisse
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2020, 22:02

Re: Eleganckie sukienki

Post autor: ElizaErisse »

Szczerze powiedziawszy to trendy się trochę zmieniają w modzie. Patrząc na moje koleżanki z pracy to odnoszę wrażenie, że większość zaczyna stawiać na sukienki. Mowa tutaj oczywiście o różnego rodzaju imprezach czy uroczystościach w jakich uczestniczą. Podstawą jest odpowiednio dobrać rozmiar bo zazwyczaj nie przykładamy do tego zbyt dużo uwagi. Wtedy sukienka jest dla nas wygodna w każdej sytuacji. Natomiast wiele razy też się spotkałam z drugim spektrum czyli wymówkami. Te najczęściej zasłyszane to "sukienki nie są dla mnie bo x" gdzie pod x możemy wstawić szerokie biodra, ramiona czy inną część ciała. Trzeba zdać sobie sprawę z jednego, żadna z nas nie jest idealna i świadomość tego może nam tylko pomóc przy wyborze. Będziemy szukać metod jak je ukryć, przykładowo szerokie biodra pod rozkloszowanym dekoltem :) Co do samego zakupu to warto poszukać w sieci sklep z sukienkami online ze względu na największy wybór. Wśród polecanych przez użytkowniczki jest m.in https://navona.pl oferujący pełen zakres możliwości.
Gabrysiaaa

Re: Eleganckie sukienki

Post autor: Gabrysiaaa »

Witam, nie wiem co dla oznacza premium, ale jeśli o mnie chodzi to lubię sukienki od Natally Fashion. Jest to butik internetowy w którym można kupić naprawdę eleganckie sukienki na wiele okazji. Cena jest przystępna a jakość jest na wysokim poziomie, po paru praniach sukienki dalej wyglądają jak nowe. Dodatkowo ubrania szyte są w Polsce we własnej szwalni więc każda rzecz jest starannie uszyta. Mi przypadły bardzo do gustu ich ubrania może i Wam się spodobają. link do strony www.natallyfashion.pl
Gość

Re: Eleganckie sukienki

Post autor: Gość »

Dla mnie najlepszy sposób, żeby wyglądać elegancko to moda z dawnych lat.
Tutaj macie fajny artykuł akurat o modzie z lat 60: https://chatka-puchatka.pl/lata-60-moda-na-czym-polegala-rewolucja/
Ponadczasowa elegancja na pewno sprawdzi się lepiej niż obecna faza na szybką modę i jakieś trendy, które trwają pięć minut.
Większość osób myśli, że jedyna opcja to mała czarna, ale prawda jest inna. Moda w przeszłości była równie interesująca co teraz.
Więc jeśli chcecie wszystkich zaskoczyć, to bardzo polecam
ODPOWIEDZ