Antykoncepcja zawiodła

PMS, bóle miesiączkowe, czyli zmora każdej kobiety. Jak przetrwać okres, w jaki sposób pozbyć się bólu? Możesz polecić dobry patent? Napisz o nim!
Awatar użytkownika
yenneferofvengerberg
Posty: 67
Rejestracja: 13 mar 2020, 23:56

Antykoncepcja zawiodła

Post autor: yenneferofvengerberg »

u nas ostatnio prezerwatywy zawiodły, dlatego zaraz byłam zmuszona zainwestować w tabletki wczesnoporonne https://9tygodni.pl wszystko ok w ciąży nie byłam i dobrze się cuzłam po tych tabletjkach, sa skuteczne i moge im ufac, a wy z jakiej anty awaryjnej korzystacie ?
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: kisianka »

Wszystko zależy jaką antykoncepcja stosujesz bo ja odkąd tabletki vines to jestem zabezpieczona i nie muszę się już niczym martwić. Cerę mam zdrowszą, lepsze samopoczucie np i libido też mi wzrosło.
Malaś

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Malaś »

Wpadka może przydarzyć się nawet najbardziej doświadczonej parze, która stosuje antykoncepcję. Nie jest to sytuacja bez wyjścia, pomoc można znaleźć w Czechach, gdzie przerwanie ciąży jest zgodne z prawem do 12 tygodnia, 5 km po przekroczeniu granicy jest klinika Stonava, w której można legalnie dokonać aborcji.
Mięta

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Mięta »

Malaś pisze: ↑27 maja 2021, 9:53 Wpadka może przydarzyć się nawet najbardziej doświadczonej parze, która stosuje antykoncepcję. Nie jest to sytuacja bez wyjścia, pomoc można znaleźć w Czechach, gdzie przerwanie ciąży jest zgodne z prawem do 12 tygodnia, 5 km po przekroczeniu granicy jest klinikastonava.cz, w której można legalnie dokonać aborcji.
Dużo pozytywnych komentarzy czytałam na temat tej czeskiej kliniki aborcja.cz, podobno tam wiele Polek się kieruje, aby legalnie przerwać ciążę.
zaria

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: zaria »

Jeżeli zdecydujesz się na zatrzymanie ciąży, to pamiętaj o tym, żeby znaleźć dobrego lekarza. Nie wiem, skąd jesteś, ale mogę Ci polecić dr Barbarę Blicharczyk - przyjmuje w Kołobrzegu. Jest bardzo empatyczna i wszystko fajnie wyjaśnia. Powodzenia!
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 169
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: pamela »

Antykoncepcja wyjątkowo rzadko zawodzi, zwykle to czynnik ludzki, czyli błąd w stosowaniu jest przyczyną wpadki. Poza tym warto stosować skuteczne środki, a teraz są tabletki które praktycznie nie mają wpływu na organizm kobiety, są neutralne nawet dla wątroby. Hormonów też w nich jest niewiele, a w składzie jest drospirenon i estetrol, ten ostatni to najnowsze odkrycie, występuje naturalnie u ludzi w okresie płodowym więc jest doskonale tolerowany
ODPOWIEDZ