Co na stawy?

Dobre rady o zdrowiu i leczeniu - opowiadamy o domowych sposobach, jak i preparatach z apteki. Polecamy lekarstwa i ostrzegamy przed tym, co nam szkodzi. Bo zdrowie to podstawa.
Marynika

Co na stawy?

Post autor: Marynika »

Czy polecicie mi jakiś dobry suplement diety na stawy ? Zależy mi na tym, żeby się dobrze wchłaniał i był oczywiście skuteczny. Jazda na rowerze przestała być dla mnie przyjemnością i teraz to ogromne wyzwanie, a nigdy tak nie było, nie mogę sobie już poradzić z tym bólem stawów. Lekarz każe mi teraz dobrze suplementować, ale który suplement mam wybrać tego nie wiem. Chciałabym sobie jednak pomóc . Macie coś sprawdzonego co kupię od ręki w aptece bez recepty ?
Skarpetka

Re: Co na stawy?

Post autor: Skarpetka »

Marynika: Czy polecicie mi jakiś dobry suplement diety na stawy ? Zależy mi na tym, żeby się dobrze wchłaniał i był oczywiście skuteczny. Jazda na rowerze przestała być dla mnie przyjemnością i teraz to ogromne wyzwanie, a nigdy tak nie było, nie mogę sobie już poradzić z tym bólem stawów. Lekarz każe mi teraz dobrze suplementować, ale który suplement mam wybrać tego nie wiem. Chciałabym sobie jednak pomóc . Macie coś sprawdzonego co kupię od ręki w aptece bez recepty ?

Na pewno od ręki kupisz w aptece bez recepty dużo suplementów, ale niestety nie wszystkie się sprawdzają. Sama bardzo dużo ich stosowałam i niestety nie sprawdzały się. Ostatnio zaczęłam używać proszku o cytrynowym smaku Flexistav Xtra. One się u mnie bardzo sprawdzają. Opakowanie ma 30 saszetek i starcza na miesiąc, bo przyjmujesz jedną dziennie. Ja rozpuszczam sobie w wodzie i piję.

z sustain
ODPOWIEDZ