Ziołowe farby do włosów?

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
jozefina-70
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 1:59

Ziołowe farby do włosów?

Post autor: jozefina-70 »

Dziewczyny, używałyście kiedyś ziołowych farb do włosów bez amoniaku? Znalazłam takie w ofercie sklepdozdrowia.pl. W ogóle uważam, że ten sklep ma całkiem interesujący asortyment. Znacie go?
Awatar użytkownika
Olimpia_94
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:55

Re: Ziołowe farby do włosów?

Post autor: Olimpia_94 »

Sklep Do Zdrowia nie ma sobie równych, jeśli chodzi o naturalne kosmetyki czy zdrową żywność. Ja kupuję tam też naturalne środki czystości, które w mojej opinii są o wiele skuteczniejsze od tradycyjnych. Serdecznie polecam i zachęcam do zakupów:)
Zefirką22

Re: Ziołowe farby do włosów?

Post autor: Zefirką22 »

jozefina-70 pisze: ↑02 lis 2020, 5:54 Dziewczyny, używałyście kiedyś ziołowych farb do włosów bez amoniaku? Znalazłam takie w ofercie sklepdozdrowia.pl. W ogóle uważam, że ten sklep ma całkiem interesujący asortyment. Znacie go?
A czy to pomoze na siwe włosy, bo ja kiedyś używąłam i nic nie zakryło...
Werołka

Re: Ziołowe farby do włosów?

Post autor: Werołka »

No to może być problem myślę ,jeśli nie chcesz stosować mocnych farb to nie koniecznie musisz włosy farbować, warto wypróbować produkt https://gr-7.eu/ Jest rewelacyjny zarówno dla pań i panów. Wiadomo ze mężczyźni więcej go używają , bo mało który pan farbuje włosy. Mój tata go używa i powiem ci że świetnie mu pomógł na siwiejące włosy, Preparat stymuluje końcówki a te z kolei wytwarzają melatoninę. Szybko widać efekty, zresztą zerknij sobie na ich stronę.
ODPOWIEDZ