Witamina C naturalny kosmetyk

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 40
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:16

Witamina C naturalny kosmetyk

Post autor: Helga »

Bardzo gorąco polecam magazyn Zdrowie bez leków. Zostawiam link dla osób zainteresowanych; https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/. W numerze kwietniowym można przeczytać o sodzie, wegetarianizmie i wielu innych.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2019, 9:07

Re: Witamina C naturalny kosmetyk

Post autor: Aligru »

Witamina C jest bardzo istotna i co ciekawe, występuje w dużych ilościach w wielu produktach! Nie tylko w cytrynach, które odrazu są z tą witaminą kojarzone, ale przede wszystkim w pietruszce. No i w innych owocach cytrusowych też jest. Warto poczytać o tej substancji, np tu: https://www.womenshealth.pl/zdrowie/Witamina-C,7690,1 bo faktycznie wpływa ona na naszą urodę.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Witamina C naturalny kosmetyk

Post autor: Katarzyna »

Nie ulega wątpliwości, że witamina C jest bardzo ważna dla ludzkiego organizmu, dlatego też chętnie jest stosowana zarówno zewnętrze (w kosmetykach) jak i wewnętrzne (w diecie i suplementach). Ma ona szereg zalet, które mogą korzystnie wpłynąć na nasze zdrowie.
ODPOWIEDZ