Szkolenia

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

Szkolenia

Post autor: sowisia2 »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 556
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Szkolenia

Post autor: jorahmormontrip »

Jak szukacie dobrej firmy szkoleniowej to mam dla was ciekawą firmę zajmującą się kwestią szkoleń. Sprawdźcie sobie Projekt Gamma, bo asortyment szkoleń mają olbrzymi :D. U nas mają przeprowadzić szkolenie z zakresu: team building. Napiszę wam, czy dowiedziałem się czegoś nowego lub w jaki sposób było prowadzone. Myślę, że taki feedback zachęci wam do skorzystania z ich oferty.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Szkolenia

Post autor: Katarzyna »

A jakie szkolenia organizujecie dla pracowników w Waszych firmach? Moim zdaniem każdy pracownik w firmie powinien wiedzieć, jak we właściwy sposób dbać o ochronę danych osobowych. Dlatego też polecam zapoznać się z ofertą szkoleń z zakresu przepisów RODO na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Taka wiedza na pewno się przyda ;)
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Szkolenia

Post autor: elena »

Myślę, że tutaj https://biznesedukator.pl/ znajdziesz odpowiednie szkolenia biznesowe dla swoich pracowników. Skupiłabym się na szkoleniach z zakresu komunikacji oraz typowo handlowych i negocjacyjnych. Takie rzeczy zawsze się przydają.
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 49
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:42

Re: Szkolenia

Post autor: plakowski90 »

Najlepsze szkolenia w jakie można inwestować to szkolenia sprzedażowe. Umiejętność sprzedaży przyda się praktycznie wszędzie. W tym roku w Polsce wystartował projekt znany od 50 lat ze stanów - Integrity Solutions. Ich szkolenia są zupełnie inne od takich standardowych. Metodologia, którą obrali sprawdza się i o tym świadczy fakt, że firma przetrwała 50 lat. Dla osób zainteresowanych zachęcam sprawdzić ofertę tutaj https://integritysolutionspoland.pl/szk ... -warszawa/
Śmerfetka29

Re: Szkolenia

Post autor: Śmerfetka29 »

Po co organizowane są szkolenia? Po pierwsze by podnieść kwalifikacje oraz by zmotywować pracownika do lepszej pracy. Czy zapobiega to fluktuacji kadr - czyli zwolnieniom ? Nie, nie zapobiega - fluktuacja kadr to naturalny proces, na który musimy być przygotowani i kryzys z którym musimy umieć sobie poradzić. Poczytajcie sobie jak zapobiegać fluktuacji kadr - https://commplace.pl/blog/czy-fluktuacj ... znesowych/ oraz jakie są tego negatywne skutki.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Szkolenia

Post autor: pannica »

Kiedy faktycznie prowadzimy różnego rodzaju szkolenia w naszej firmie to moim zdaniem również warto jest od razu postawić na systemy adaptacji nowych pracowników. jak się dowiadywałam to właśnie akademia onboardingu https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ jest bardzo fajną sprawą i warto się nią zainteresować.
Dronia

Re: Szkolenia

Post autor: Dronia »

sowisia2 pisze: 14 cze 2019, 17:23 Bierzecie czasem udział w szkoleniach ?
Oczywiście, że tak. Uczestniczę w szkoleniach tak często, jak tylko mogę. Ostatnio byłam na szkoleniu z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ i naprawdę uważam, że każdy fizjoterapeuta powinien znać chociażby podstawy prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal, na którym znajdziecie porady związane z przygotowaniami do testy policja . Na stronie znajdziecie rzetelnie opracowane odpowiedzi do pytań, dzięki czemu wszystko macie w jednym miejscu.
ODPOWIEDZ