Szkoła dodatkowa

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

Szkoła dodatkowa

Post autor: sowisia2 »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Katarzyna »

Na pewno warto dodatkowo zapisać się do szkoły języków obcych ;) Znajomość kilku języków jest w dzisiejszych czasach dużym plusem. Co powiecie na naukę języka włoskiego, na przykład w szkole https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw? Z tego co wiem, to Centrum Edukacji Profi Lingua działa już od wielu lat i ma mnóstwo zadowolonych uczniów, więc chyba warto ;)
Awatar użytkownika
Hankka21
Posty: 79
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:26

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Hankka21 »

Jak się wybierze dla dziecka dobrą szkołę to już inne dodatkowe zajęcia nie są szczególnie potrzebne. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie oferuje dzieciom ogrom lekcji angielskiego a także zajęcia dodatkowe do wyboru, dzieci mogą i się uczyć i rozwijać swoje pasje.
Awatar użytkownika
eppa
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:11

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: eppa »

Zajęcia językowe są niezwykle ważne dla naszych pociech. Osobiście jednak uważam, że równie istotny jest sport. W dobie koronawirusa nie można niestety wyjść z dziećmi np. na basen. Na szczęście jednak dzięki takim propozycjom jak szkoła tańca online nasze pociechy mają okazję zażywać ruchu, w trakcie zajęć przygotowywanych przez fantastycznych instruktorów.
Awatar użytkownika
Alamala
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:43

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Alamala »

No i nie jest to zły pomysł. Warto coś robić jeszcze dodatkowego, a wiadomo jak to jest z dziećmi, trzeba je popchnąć do takich rzeczy. Ja znalazłam super szkołę dla córki, Te Vizje Okopowa. Tu w ramach czesnego jest bardzo dużo dodatkowych zajęć rozwijających sportowo, artystycznie, naukowo dzieci. Może warto pod tym kątem już wybierać szkołę dla dziecka?
ODPOWIEDZ