Rowerowe ubezpieczenie

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Rowerowe ubezpieczenie

Post autor: Stylowo123 »

Jak już ktoś zdecyduje się na rower to powinien pamiętać też o jego ubezpieczeniu. Poruszając się po drodze, nigdy nie wiesz co może Cię spotakać a takie ubezpieczenie może uchronić Cię przed wieloma konsekwencjami. Myślę że ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... e_rowerowe może bardziej wprowadzić Cię w całą tematykę ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
Kara
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:17

Re: Rowerowe ubezpieczenie

Post autor: Kara »

Rejestracja i ubezpieczenie roweru to podstawa.
_________________________________________
https://www.beauty.com.pl/ - leczenie chrapania Łódź
Awatar użytkownika
Gwiazdka
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2020, 11:15

Re: Rowerowe ubezpieczenie

Post autor: Gwiazdka »

Wiadomo, że ubezpieczenie jest ważne nie tylko w przypadku roweru, ale także innych pojazdów. Znalazłam świetną stronę https://evs21.org/ dotyczącą różnego rodzaju pojazdów elektrycznych i organizowanych specjalnych targach dla miłośników czystej mobilności oraz odnawialnych źródeł energii. Poruszane są na nich różne tematy i z pewnością także związane z bezpiecznym użytkowaniem ekologicznych wehikułów.
Awatar użytkownika
Himara
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:06

Re: Rowerowe ubezpieczenie

Post autor: Himara »

https://www.drerowery.pl/pl/c/ROWERY/147
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Rowerowe ubezpieczenie

Post autor: pannica »

Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji słyszeć o takim ubezpieczeniu i z tego co mi wiadomo to na pewno ubezpieczenie OC jest wymagane na pojazdy mechaniczne. Jeśli ktoś nie wie jak można sprawdzić ważność polisy to na stronie https://kioskpolis.pl/jak-sprawdzic-waznosc-polisy-oc/ doskonale ta kwestia została wyjaśniona. Ja jestem zdania, że warto jest mieć rękę na pulsie.
Awatar użytkownika
Jakub99
Posty: 64
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:10

Re: Rowerowe ubezpieczenie

Post autor: Jakub99 »

W pierwszej kolejności powinniście dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób dzisiaj jesteście w stanie dobrać takie ubezpieczenie, które odpowiedni Was zabezpieczy. Wiem, że furorę aktualnie robi ranking towarzystw ubezpieczeniowych z https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ie/38.html dlatego też i Wy powinniście z niego skorzystać. To bardzo ważna rzecz, dlatego też zdecydowanie powinniście podeprzeć się takimi anaizami podczas wyboru odpowiedniej polisy dla siebie.
ODPOWIEDZ