Plandeka

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

Plandeka

Post autor: sowisia2 »

Przy prowadzeniu firmy potrzebuje dobrej jakości namiotu. Teraz zastanawiam się jaką plandekę wybrac na taki namiot. Zależało by mi na tym, by była trwała. Trochę na ten temat czytałam tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/, Akurat do kwoty 3000 by mnie zadowalała. Wy kupowaliscie coś takiego? Na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 82
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:37

Re: Plandeka

Post autor: pukla123 »

sowisia2 pisze: 14 cze 2019, 17:11 Przy prowadzeniu firmy potrzebuje dobrej jakości namiotu. Teraz zastanawiam się jaką plandekę wybrac na taki namiot. Zależało by mi na tym, by była trwała. Trochę na ten temat czytałam tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/, Akurat do kwoty 3000 by mnie zadowalała. Wy kupowaliscie coś takiego? Na co zwrócić uwagę?
ja mam sprawdzony namiar na wynajem namiotów Polecam ci przejec oferte firmy Vitabri, bo jest bardzo szeroka, mają na wynajem przeróżne namioty, od reklamowych, eventowych, ogrodowych, budowlanych, aż po handlowe i pogrzebowe. A ceny niewygórowane, także moim zdaniem warto skorzystać z ich usług.
Marekż345

Re: Plandeka

Post autor: Marekż345 »

Ja ze swojej strony po polecam zapoznać się z oferta firmy ERKA https://erka.gdansk.pl/kontakt/ , która oferuję plandeki samochodowe i budowlane. Polecam zapoznać się z oferta bo maja super ceny i oferują sprzedaż taśm hamulcowych, okładzin ciernych, plandek i budowlanych, banerów reklamowych, płacht oraz innych produktów wykonanych z materiałów syntetycznych .
ODPOWIEDZ