Naturalne farby do włosów?

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
Jasmina1975

Naturalne farby do włosów?

Post autor: Jasmina1975 »

Cześć. Od zawsze miałam problem z farbami do włosów, bo większość z nich niestety mnie uczula. Poszperałam trochę w internecie i trafiłam na naturalne farby do włosów bez amoniaku. Przyznam, że produkt bardzo mnie zaciekawił, ale chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z was korzystała z tych farb? Są warte swojej ceny?
coś

Re: Naturalne farby do włosów?

Post autor: coś »

Mamy skłonność do grania w kasynie, jest to coś, co dzisiaj może szybko wywoływać błędy i niezwykle niezwykłą satysfakcję. Chcę, abyś zaczął szukać gier liczbowych, których można się spodziewać w danych okolicznościach i robić www.latindance.com.pl niesamowite zakłady na stronie, która będzie oferują ogromną i szeroką linię
Amełka 33

Post autor: Amełka 33 »

Z tymi naturalnymi farbami to bywa różnie. Szczerze jak ktoś ma problem z siwiejącymi włosami to taka naturalna farba na długo nie pomoże, warto się zastanowić, nad specyfikiem Gr-7 https://gr-7.eu/ Mój mąż go używa od pewnego czasu i jest zadowolony. Faktycznie włosy siwe zaczęły zanikać już po tygodniu stosowania. Nie jest to preparat tylko dla mężczyzn ,panie również mogą go stosować z powodzeniem.
Nika

Post autor: Nika »

Dobra farba to podstawa, jeśli chodzi o farbowanie włosów. Tym bardziej, jeśli tak jak ja farbujecie włosy samodzielnie, a nie u fryzjera. Ja kupuję farbę w sklepie online https://www.sklep.itely.pl/. To sklep, gdzie maja profesjonalne kosmetyki do włosów, nie tylko farby, ale także szampony bez SLES, produkty do prostowania włosów, różnego typu akcesoria. Co najważniejsze, nie trzeba prowadzić salonu fryzjerskiego by robić tam zamówienia. Także osoby prywatne, bez problemu mogą robic tam zakupy, w takiej ilość w jakiej chcą.
ODPOWIEDZ