Kosmetyki dla dzieci

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
Latifa67

Kosmetyki dla dzieci

Post autor: Latifa67 »

Mamusie, jakie środki pielęgnacyjne kupujecie dla swoich milusińskich? Ponoć najlepsze są naturalne kosmetyki dla dzieci. Chodzi o to, by były hipoalergiczne i delikatne dla skóry. Polecacie jakąś konkretną linię kosmetyków lub sklep, gdzie można je kupić?
Mamoośka

Re: Kosmetyki dla dzieci

Post autor: Mamoośka »

Ja u dziecka stosuję tylko kosmetyki La Roche Posay i Dermedic... Są pewne i sprawdzone, a kurcze u dziecka to nie chcę eksperymentować, zwłaszcza, że te naprawdę działają i nie widzę żadnych skutków ubocznych. Za to na sobie to eskperymentuję chetnie hahaha :D
Tuśka

Post autor: Tuśka »

Mamoośka pisze: 07 paź 2021, 13:48 Ja u dziecka stosuję tylko kosmetyki La Roche Posay i Dermedic... Są pewne i sprawdzone, a kurcze u dziecka to nie chcę eksperymentować, zwłaszcza, że te naprawdę działają i nie widzę żadnych skutków ubocznych. Za to na sobie to eskperymentuję chetnie hahaha :D
La Roche Posay to faktycznie dobre produkty, ale ceny też potrafią zwalać z nóg...
Mamoośka

Tuśka pisze: 11 paź 2021, 23:28
Mamoośka pisze: 07 paź 2021, 13:48 Ja u dziecka stosuję tylko kosmetyki La Roche Posay i Dermedic... Są pewne i sprawdzone, a kurcze u dziecka to nie chcę eksperymentować, zwłaszcza, że te naprawdę działają i nie widzę żadnych skutków ubocznych. Za to na sobie to eskperymentuję chetnie hahaha :D
La Roche Posay to faktycznie dobre produkty, ale ceny też potrafią zwalać z nóg...
To poluj w necie na promocjach i okazjach, to przestaną Cię zwalać z nóg ;-)
Tuśka

Post autor: Tuśka »

Mamoośka pisze: 19 paź 2021, 22:42

A gdzie w necie zdarzają się takie dobre promocje na La Roche Posay?
Mamoośka

Tuśka pisze: 20 paź 2021, 0:22
Mamoośka pisze: 19 paź 2021, 22:42

A gdzie w necie zdarzają się takie dobre promocje na La Roche Posay?
W Internecie. Chociazby na Notino jak trafisz na jakąś fajną promke to możesz dostać LRP w przyzwoitej cenie
Awatar użytkownika
Katarzyna

Post autor: Katarzyna »

W domu, w którym jest małe dziecko, warto mieć również roztwór soli fizjologicznej. Widziałam ostatnio specjalne serum fizjologiczne w ofercie firmy Mustela na stronie internetowej https://www.mustela.pl/serum-fizjologic ... b-medyczny. Może ktoś z Was miał okazję go używać?
Sławomir

Post autor: Sławomir »

Co sądzicie o zakupach przez internet i jak często sami korzystacie z takiego możliwości? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://tamaja.pl/akcesoria-dla-niemowlat , na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z akcesoriami oraz zabawkami dla dzieci i niemowląt.
ODPOWIEDZ