familia.lodz.pl - opinie

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Awatar użytkownika
Adrian22
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:05

familia.lodz.pl - opinie

Post autor: Adrian22 »

Zastanawiam się nad tym, czemu w Polsce cały czas jest tak negatywna opinia na temat domów spokojnej starości. Przecież dla wielu osób mogłoby być to znacznie lepszym wyborem, niż siedzenie samemu w domu. Sprawdzałem nawet https://www.familia.lodz.pl/ i zastanwiam się, co sądzicie na ich temat?
Awatar użytkownika
Kara
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:17

Re: familia.lodz.pl - opinie

Post autor: Kara »

Wszystko zależy od opiekunów. Pomieszczenia i klinika mogą być wspaniałe, ale co z tego, jeśli trafią się okropni opiekunowie?
_________________________________________
https://www.beauty.com.pl/ - leczenie chrapania Łódź
Awatar użytkownika
Hanna74
Posty: 62
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:01

Re: familia.lodz.pl - opinie

Post autor: Hanna74 »

Myślę, że śmiało możecie skorzystać z tego domu opieki. Wiele osób starszych męczy się, kiedy są na uboczu życia rodzinnego. W tym domu znajdą zainteresowanie ze strony innych.
Awatar użytkownika
Kinia
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2020, 5:57

Re: familia.lodz.pl - opinie

Post autor: Kinia »

Adrian22 pisze: 06 sty 2020, 6:17 Zastanawiam się nad tym, czemu w Polsce cały czas jest tak negatywna opinia na temat domów spokojnej starości. Przecież dla wielu osób mogłoby być to znacznie lepszym wyborem, niż siedzenie samemu w domu.
Ponieważ te domy są tragicznie prowadzone, dlatego. Wolałabym zatrudnić pielęgniarkę do domu na kilka godzin niż mamę oddać do takiego domu. Na szczęście moja mama jest jeszcze młoda i dba o siebie, żeby jak najdłużej być w pełni sił. Tak mówi ;) Czytała ostatnio o osteoporozie https://calperos.pl/o-osteoporozie. Nawet nie wiedziałam, że to jest tak podstępna choroba. Początkowo nie widać w ogóle objawów, a już działa w organizmie. Warto zainteresować się profilaktyką.
ODPOWIEDZ