Urządzenia do salonu kosmetycznego - Emson

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Seśka

Urządzenia do salonu kosmetycznego - Emson

Post autor: Seśka »

Hej :)
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętu i urządzeń kosmetycznych do gabinetu? Głównie chodzi mi o urządzenia modelujące sylwetkę i te które buduje i stymuluje mięśnie. Pomożecie?
Aśka32

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - Emson

Post autor: Aśka32 »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o sam wybór urządzeń kosmetycznych to na pewno warto tutaj wymienić IFApro oraz samo urządzenie, czyli Emson https://ifapro.pl/emson/ gdzie będziesz mogła liczyć na profesjonalizm obsługi, racjonalne ceny i jednocześnie wysoką skuteczność samego zabiegu ponieważ jest to technologia która podczas jednej sesji spała jednocześnie tkankę tłuszczową oraz buduje i stymuluje mięśnie. W mojej opinii naprawdę dobry kierunek!
Hośka

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - Emson

Post autor: Hośka »

Szukając przede wszystkim najwyższej jakości oraz skuteczności działania właśnie w budowę mięśni i spalania tłuszczu to Emson jest świetnym rozwiązaniem w mojej opinii. W ofercie IFApro dostępne są świetne opcje urządzeń kosmetycznych różnego typu także na pewno warto do nich zajrzeć i pozytywnie się przekonać!
Seśka

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - Emson

Post autor: Seśka »

Hośka pisze: ↑16 cze 2021, 14:58 Szukając przede wszystkim najwyższej jakości oraz skuteczności działania właśnie w budowę mięśni i spalania tłuszczu to Emson jest świetnym rozwiązaniem w mojej opinii. W ofercie IFApro dostępne są świetne opcje urządzeń kosmetycznych różnego typu także na pewno warto do nich zajrzeć i pozytywnie się przekonać!
O proszę dobrze wiedzieć! No to czas najwyższy zacząć rozglądanie za tego typu urządzeniami i jak dobre będą efekty bo to jest kluczowe dla klientek :)
Paleśka

Re: Urządzenia do salonu kosmetycznego - Emson

Post autor: Paleśka »

Wiesz co jeśi chodzi o wybór przede wszystkim profesjonalizmu i jednocześnie najwyższej jakości oraz skuteczności działania to rzeczywiście w przypadku Emson można liczyć na skuteczne kształtowanie sylwetki i samych mięśni z którymi chude osoby nie mogą sobie poradzić. Zajrzyj na stronę IFApro dostępne są świetne opcje, no i cenowo też nieźle wypadają.
ODPOWIEDZ