Środek na rany i drożdżaki

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
akcent
Posty: 70
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:40

Środek na rany i drożdżaki

Post autor: akcent »

W sezonie letnim wcale nietrudno o ranę, albo infekcję,czy intymną, czy to jamy ustnej. Żyjemy szybko i na wiele rzeczy nie zwracamy uwagi, albo nie mamy czasu zwracać. Dlatego ja chętnie Wam podpowiem, że na ewentualne rany, czy zapalenia, może Wam się przydać Octenisept . To wyrób medyczny, który działa odkażająco.
Awatar użytkownika
Mitka
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2019, 17:53

Re: Środek na rany i drożdżaki

Post autor: Mitka »

Fajnie, że o tym piszesz. Tak, teraz jest taki szczególny czas, wakacje, więcej wyjazdów, więcej aktywności, że szczególnie przy dzieciach nie trudno o rany, zadrapania, czy inne infekcje. Faktycznie lek octenisept jest środkiem, który warto mieć przy sobie w czasie wyjazdu, bądź w domowej apteczce. Ma praktycznie natychmiastowe działanie, jest łatwy u użyciu, bezpieczny, więc warto zastosować go od razu, by nie dopuścić do powstania zakażenia lub poważniejszej infekcji. Wszelkie informacje znajdziecie na powyższej stronie, warto zerknąć.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Środek na rany i drożdżaki

Post autor: sersosi »

O takich problemach pisza tu https://www.4cab.eu
ODPOWIEDZ