Produkty do paznokci

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Sadzina

Produkty do paznokci

Post autor: Sadzina »

Wiecie co, postanowiłam trochę zaoszczędzić na zabiegach kosmetycznych, a przede wszystkim na salonie stylizacji paznokci i chcę zacząć robić sobie paznokcie hybrydowe samodzielnie. Możecie polecić jakie produkty do stylizacji paznokci się u Was sprawdzają? Co warto kupić?
ber0024

Re: Produkty do paznokci

Post autor: ber0024 »

Sadzina pisze: ↑10 paź 2021, 17:56 Wiecie co, postanowiłam trochę zaoszczędzić na zabiegach kosmetycznych, a przede wszystkim na salonie stylizacji paznokci i chcę zacząć robić sobie paznokcie hybrydowe samodzielnie. Możecie polecić jakie produkty się u Was sprawdzają? Co warto kupić?
Używam wielu różnych produktów do paznokci, ale chyba najbardziej mogę polecić odżywkę Eveline SOS, która uratowała moje paznokcie przed wiecznym łamaniem się. Ich odbudowa była mi potrzebna, dlatego skorzystałam sobie z tej odżywki. Mam nadzieję, że sprawdzi się i Wam.

Obrazek
gemza

Re: Produkty do paznokci

Post autor: gemza »

Sadzina pisze: ↑10 paź 2021, 17:56 Wiecie co, postanowiłam trochę zaoszczędzić na zabiegach kosmetycznych, a przede wszystkim na salonie stylizacji paznokci i chcę zacząć robić sobie paznokcie hybrydowe samodzielnie. Możecie polecić jakie produkty do stylizacji paznokci się u Was sprawdzają? Co warto kupić?
Nie wiem jak wy, ale ja mam bardzo zniszczone paznokcie od tych ciaglych stylizacji... staram sie o nie teraz dbac, stosuje dobrej jakosci odzywki z bieledny, znalazłam jakis czas temu u nich na stronie,a ze maja fajne ceny to postanowilam sobie zamowic
ODPOWIEDZ