Portal randkowy

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

Portal randkowy

Post autor: sowisia2 »

Nie jest wyjściem wejście na pierwszy lepszy portal, gdzie nie wiadomo na kogo się trafi. Warto zadbać o to, by znajomości czy nawet randki były bezpieczne, a oferty poważne. Przecież wiele się teraz słyszy o wszelkich oszustach, warto o tym pamiętać zanim się rzuci w wir nowych znajomości. Wiele osób szukając swojej drugiej połówki zagląda na MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne i to z powodzeniem, bo jest to sprawdzona i bezpieczna forma nawiązywania znajomości.
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Re: Portal randkowy

Post autor: Koralik »

Trzeba po prostu być ostrożnym i wybierać z uwagą takie portale. Najlepszym i jednym z najbardziej bezpiecznych moim zdaniem jest Tinder. To wspaniała aplikacja, która zrzesza wiele osób chcących nawiązać nowe relacje. W dodatku chyba jedyne rozwiązanie dla nieśmiałych, którzy w realu nigdy by nie nawiązali żadnych znajomości. Polecam ten artykuł https://urodaizdrowie.pl/tinder-idealny-dla-nieśmiałych , bo fajnie jest w nim wszystko opisane.
Awatar użytkownika
klara
Posty: 57
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:50

Re: Portal randkowy

Post autor: klara »

Ja z kolei dużo dobrego słyszałam o tym portalu https://randkuj.my/mydwoje . Każdy anons jest weryfikowany. Profile, zdjęcia... Od razu wiem z kim rozmawiamy. Jeśli druga strona przypadnie nam do gustu, zawsze można się spotkać w realu. Aktualnie nie potrzebuję partnera, ale gdybym szukała to myślę, że taki portal byłby jednym z pierwszych miejsc.
ODPOWIEDZ