pomysły dla firmy

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

pomysły dla firmy

Post autor: sowisia2 »

Mając własne przedsiębiorstwo trzeba też odpowiednio o nie zadbać. Inwestowanie to jedno, ale jak zabezpieczyć się na nagłą ewentualność? Braliscie pod uwagę zabezpieczenie przedsiębiorców częstochowa ? wiecie, że to bardzo dobry sposób, by zabezpieczyć się na każda ewentualność ?
Awatar użytkownika
turinka
Posty: 117
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: pomysły dla firmy

Post autor: turinka »

Wiesz co, dobrym pomysłem a właściwie obowiązkiem w wielu branżach jest posiadanie urządzeń fiskalnych. Więc warto sobie ten temat przemyśleć. Najlepiej zajrzeć chociażby na https://www.pckf.pl/ , gdzie znajdziesz specjalistów w tym zakresie. Oni po zapoznaniu się ze specyfiką Twojej działalności dopasują indywidualną ofertę. Możesz liczyć na pomoc we wszelkich kwestiach formalnych, jak i przeszkolenie z obsługi konkretnego urządzenia. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zawsze możesz się z nimi skontaktować. Na pewno Ci pomogą.
Awatar użytkownika
Nakia
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:35

Re: pomysły dla firmy

Post autor: Nakia »

Warto mieć w firmie terminal do płatności bezgotówkowych, my z powodzeniem współpracujemy z Polskie ePłatności https://www.pep.pl poza możliwością płatności kartą, moglismy wprowadzić też opcję cashback, z której klienci często korzystają.
Awatar użytkownika
izka2
Posty: 131
Rejestracja: 14 gru 2018, 18:22

Re: pomysły dla firmy

Post autor: izka2 »

Jak masz firmę zwłaszcza taką która działa w internecie i prowadzi tam sprzedaż to zapoznaj się z tą stroną [url]https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym[/url Dzięki nim będziesz mieć możliwość płatności online a to ważne dla klientów jak i ciebie. Transakcja zostanie szybko zrealizowana a towar dostarczony więc wszyscy będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
izka2
Posty: 131
Rejestracja: 14 gru 2018, 18:22

Re: pomysły dla firmy

Post autor: izka2 »

Jak masz firmę zwłaszcza taką która działa w internecie i prowadzi tam sprzedaż to zapoznaj się z tą stroną https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym Dzięki nim będziesz mieć możliwość płatności online a to ważne dla klientów jak i ciebie. Transakcja zostanie szybko zrealizowana a towar dostarczony więc wszyscy będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
Pawpaw
Posty: 37
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:35

Re: pomysły dla firmy

Post autor: Pawpaw »

Szukasz innowacyjnych rozwiązań do swojej firmy? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię oferta tejże firmy : https://goidea.pl/filemaker.php Mają świetne pomysły na rozwój własnej działalności. Sprawdźcie sami i dajcie znac
Śnieżka

Re: pomysły dla firmy

Post autor: Śnieżka »

Rozwój firmy i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zawsze wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Jest jednak możliwość dofinansowania projektów w formie bezzwrotnych dotacji. Fundusze unijne dla firm to szansa dla wielu przedsiębiorstw. Warto o tym pomyśleć i skontaktować się z https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/ . Otrzymamy pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.
kremówka

Re: pomysły dla firmy

Post autor: kremówka »

Dobrym pomysłem dla firmy będzie zdecydowanie jej rozwój. Prawda jest taka, że możliwości jest obecnie mnóstwo. Mnie najbardziej interesują nowe technologie. Jedną z tych wykorzystywanych w różnych branżach jest bot głosowy. Dzięki takiemu wirtualnemu asystentowi wiele spraw w call center może być załatwiona szybciej i sprawniej. Warto sobie poczytać na ten temat. Chociażby na https://hellobot.pl/ można znaleźć cenne wiadomości w tym zakresie. Taka wiedza czasem może się przydać.
mąka

Re: pomysły dla firmy

Post autor: mąka »

Dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Obecnie warto inwestować w rozwiązania jakie dają nam nowe technologie. Tak naprawdę one od jakiegoś czasu coraz bardziej wchodzą w nasze życie. Jedną z tych bardziej znanych nam obecnie jest drukowanie czy skanowanie 3D. Takie rozwiązanie naprawdę wiele ułatwia i sporo usprawnia. Warto sobie na ten temat poczytać. Ja interesujący artykuł znalazłam na stronie http://www.aktualnosciprasowe.pl/laser- ... owanie-3d/ .
Łucja25

Re: pomysły dla firmy

Post autor: Łucja25 »

Jeśli chodzi o pomysł dla firmy to myślę że robiąc jej reklamę należy wykorzystać folie translucentne Reklama na takiej folii będzie lepiej widoczna i bardziej czytelna a o to chodzi. Na pewno każdy klient szybciej dojrzy taką reklamę. Podpytaj o nią w swojej drukarni kiedy będziesz zlecać kolejne banery.
Rafał Łukaszewski

Re: pomysły dla firmy

Post autor: Rafał Łukaszewski »

Wysłanie jednolitego pliku kontrolnego VAT , to obowiązek przedsiębiorców. Warto zapoznać się z informacjami kto wysyła pliki jpk, żeby o nich nie zapomnieć. Obowiązują one wszystkich przedsiębiorców bez względu od wielkości, którzy są czynnym podatnikiem VAT. W naszej firie zajmuje się tym księgowa.
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: pomysły dla firmy

Post autor: kisianka »

Ja dwa lata temu postanowiłam podziałać reklamą sieciową, na rzecz swojej małej osiedlowej apteki. Tutaj niezwykle skuteczni okazali się ludzie od http://pharmar.pl/ znają się na tym co robią oraz doskonale znają branżę farmaceutyczną. Dzięki temu zwiększyli zainteresowanie moją marką, co wprawiło mnie w osłupienie, że tylko nowych lokalnych klientów sieć mogę.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: pomysły dla firmy

Post autor: sersosi »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/

http://levelup-reklama.pl/czy-warto-pozycjonowac-strone-internetowa/
ODPOWIEDZ