Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Małgonia

Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Małgonia »

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do salonu kosmetycznego? Jeżeli tak, to gdzie go szukać i na co szczególnie warto zwrócić uwagę i jednocześnie licząc na konkretne efekty, bo klientki lubią kiedy zmiany są widoczne od razu :)
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 622
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Katarzyna »

Na pewno w takim salonie kosmetycznym przyda się Wam również jakiś specjalistyczny płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych. Widziałam ostatnio takie płyny w sklepie internetowym Medyczny.Store. Jeśli więc macie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć, nie pożałujecie ;)
Etełka

Re: Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Etełka »

Jeżeli rozglądacie się z ciekawymi propozycjami i nowymi propozycjami urządzeń kosmetycznych to w mojej opinii na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta IFApro u których będziecie mogli znaleźć m.in urządzenie iMoos https://ifapro.pl/imoos/ unikatowe połączenie technologii pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy.
Sabeśka

Re: Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Sabeśka »

Tutaj jak najbardziej moge się zgodzić, jeżeli chodzi o wybór wysokiej klasy urządzeń kosmetycznych to warto właśnie wymienić własnie iMoos to w ich przypadku zostały wykorzystane nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę. Dodatkowe funkcje pozwalają osiągnąć nowy wymiar odchudzania w kosmetologii estetycznej w bezinwazyjny sposób. Pozdrawiam!
Małgonia

Re: Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Małgonia »

Sabeśka pisze: ↑17 cze 2021, 8:25 Tutaj jak najbardziej moge się zgodzić, jeżeli chodzi o wybór wysokiej klasy urządzeń kosmetycznych to warto właśnie wymienić własnie iMoos to w ich przypadku zostały wykorzystane nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę. Dodatkowe funkcje pozwalają osiągnąć nowy wymiar odchudzania w kosmetologii estetycznej w bezinwazyjny sposób. Pozdrawiam!
O proszę to ciekawe, o tym modelu jeszcze nie słyszałam. Natomiast na pewno z chęcią sprawdzę co i jak :)
Gabryśka32

Re: Nowy sprzęt do salonu kosmetycznego - wybór

Post autor: Gabryśka32 »

No jeżeli o mnie chodzi to też nieźle sprawdza się właśnie urządzenie iMoos dodatkowe funkcje pozwalają osiągnąć nowy wymiar odchudzania w kosmetologii estetycznej. Co do nich mam jak najbardziej pozytywne spostrzeżenia, a przede wszystkim również klientki są zachwycone przed sezonem letnim :D
ODPOWIEDZ