Look UP - opinie

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Look UP - opinie

Post autor: Marikaa »

Cześć ,
Chciałbym zapytać Was jakie są Wasze opinie na temat suplementu Look UP (na wzmocnienie włosów i paznokci), czy macie dla mnie jakieś podpowiedzi oraz uważacie, że warto na niego postawić, czy jednak szukać czegoś innego.
Awatar użytkownika
RobertMis
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:02

Re: Look UP - opinie

Post autor: RobertMis »

Ja jestem jak najbardziej za! Moim zdaniem to jeden z lepszych suplementów jeśli chodzi o skuteczność działania oraz świetnie dobrany skład względem ceny, jak się przekonasz na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-loo ... nails.html gdzie został dokładnie podany ich skład i co ważne możesz upewnić się co do skuteczności po opiniach i rankingach jakie znajdziesz w sieci.
Awatar użytkownika
DominikaSzel
Posty: 36
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:01

Re: Look UP - opinie

Post autor: DominikaSzel »

RobertMis pisze: ↑11 cze 2019, 19:31 Ja jestem jak najbardziej za! Moim zdaniem to jeden z lepszych suplementów jeśli chodzi o skuteczność działania oraz świetnie dobrany skład względem ceny, jak się przekonasz na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-loo ... nails.html gdzie został dokładnie podany ich skład i co ważne możesz upewnić się co do skuteczności po opiniach i rankingach jakie znajdziesz w sieci.
Też patrząc na efekty mogę powiedzieć, że w przypadku dobrej jakości suplementów na odbudowę włosów oraz paznokci to Look Up jest propozycją na którą trzeba zwrócić uwagę. Dobrze dobrany skład, bogate źródło witamin oraz szybko pojawiające się zmiany we wzmocnieniu włosów i płytki paznokcia.
Awatar użytkownika
SanDelka
Posty: 23
Rejestracja: 25 cze 2019, 13:40

Re: Look UP - opinie

Post autor: SanDelka »

Ciekawy temat, chętnie go sprawdzę bo wróciłam niedawno z wakacji i stan moich włosów wypalonych słońcem i paznokcie potrzebują wsparcia, a nawet i dużej skutecznej pomocy.
Awatar użytkownika
Celinna
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:04

Re: Look UP - opinie

Post autor: Celinna »

To koniecznie wypróbuj! Moim zdaniem zdecydowanie jest to jeden z najlepszych suplementów wspierających nasze włosy i paznokcie. Do tego ma też wpływ na starzenie się skóry, wspomaga pigmentację skóry i włosy oraz paznokcie nie są już kruche i tak łatwo łamliwe.
Awatar użytkownika
Calina44
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2019, 9:42

Re: Look UP - opinie

Post autor: Calina44 »

Tego typu suplementy faktycznie mogą poprawić stan włosów czy paznokci, ale trzeba zawsze bardzo dokładnie zapoznać sięz ulotką i składem produktu. Sama raczej rzadko przyjmuję suplementy, ale jeśli chodzi o kondycję na przykład rzęs to używam odżywek jak te - https://www.cocolita.pl/long4lashes Dzięki nim zauważyłam dużą poprawę w gęstości oraz długości rzęs. Potrzeba oczywiście trochę cierpliwości, ale warto poczekać na efekty.
ODPOWIEDZ