Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetykami, urodą, kosmetologią i nowinkami z branży beauty. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Papsi
Posty: 67
Rejestracja: 18 lis 2019, 9:29

Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: Papsi »

Hej dziewczyny, może stworzymy sobie jakiejś jedno miejsce,
w którym będziemy się wspierać w poszukiwaniu w internecie dobrych kosmetyków, w sensie jakości,
ale tylko takich, które są w naprawdę dobrej cenie, taniej niż np w drogeriach tradycyjnych itd?
Często chciałabym sobie kupić jakiś dobry kosmetyk, ale brakuje mi właśnie takich sklepów na liście.
Od koleżanki, które kupuje różne fajne cuda na allegro dostałam namiar na sklep fresh mate ( https://freshmate.pl/ )
i już sobie u nich kupuję, bo faktycznie wysyłki mają super szybkie, ceny tanie i jeszcze do paczki wrzucą zawsze coś słodkiego, to mam dla dziecka od razu,
ale chciałabym jeszcze inne takie namiary dostać.

Moze dorzucicie coś? Razem bedzie łatwiej znaleźć :D :D
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: malva »

Nie ma tu wielkiej filozofii - Rossman :) Ja tu kupuje większość kosmetyków i tych pielęgnacyjnych i do makijażu ;p a tak przy okazji to podziele się z Wami moim ostatnim odkryciem - korektor liquid camouflage ( z eveline własnie). Wystarczy odrobina pod podkład i buzka jest gładka a wszelkie niedoskonalosci skrzetnie zakryte.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 sty 2020, 9:52 przez malva, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: izka01 »

Idealnie do tego stwierdzenia nadaje się marka kosmetyków Prouve. Nie wiem czy spotkaliście się z takimi? Ja się o nich dowiedziałam od koleżanki z pracy. Na stronie https://www.prouve.com/ możecie sprawdzić co jest. Wiele do makijażu znajdziecie produktów takich jak rozświetlacze, bronzery, tusz do rzęs między innymi. To co warto podkreślić w tych kosmetykach to bardzo dobrą jakość i trwałość, cenowo też nie jest drogo.
Awatar użytkownika
Cindy
Posty: 133
Rejestracja: 25 paź 2019, 23:32

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: Cindy »

Ja jestem zwolennikiem jakości, nie ilości. Tym bardziej, że są takie kosmetyki, które działają często wielozadaniowo. Jednym z takich kosmetyków, który staram się mieć zawsze pod ręką, jest krem octenicare bardzo fajnie się u mnie sprawdza.
Awatar użytkownika
izolda
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:21

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: izolda »

Mozna dostać stacjonarnie w drogeriach dobre kosmetyki. Ja tak kupuje od bielendy bo to jedna z moich ulubionych marek. Teraz fajną serie mają CBD CANNABIDIOL - próbowaliście? :) warto, świetnie nawilża!
Awatar użytkownika
Kinia
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2020, 5:57

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: Kinia »

Bielenda to też moja ulubiona marka. Zawsze z niecierpliwością czekam na ich nowości i od razu wypróbowuje. Teraz weszła linia Vegan Muesli. Widziałaś? Cała linia jest dostępna w moim ulubionym sklepie drogeriadlaciebie.pl Nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam masło do ciała, maseczkę i peeling oraz serum matujące.
Awatar użytkownika
Sosna
Posty: 33
Rejestracja: 20 lut 2020, 7:43

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: Sosna »

Tak sobie ostatnio przeglądałam różne drogerie internetowe i najbardziej przypadła mi do gustu ta https://www.perfumesco.pl/naturalny-korektor . Jest w niej wiele różnych naturalnych produktów, ale ja akurat potrzebuję dobrej jakości korektora. Są w dobrych cenach, dlatego chyba sobie jeden z nich zamówię. Musiałabym dobrać odpowiedni odcień do swojej cery.
Awatar użytkownika
Ullawicka48
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2020, 20:58

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: Ullawicka48 »

Naturalne kosmetyki do ciała kupuję tutaj https://kontigo.com.pl/naturalne/cialo/ ... i-spa.html. Ceny w klubie jeszcze niższe, a składy mają bardzo dobre dla naszego organizmu :)
Awatar użytkownika
ramonesska
Posty: 143
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:43

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: ramonesska »

Mi sie ostatnio rzucila w oczy seria do twarzy dermofuture nature, dostepna w Hebe :) wyprobowałam i uwazam, ze warto sie skusic, dobrej jakosci kosmetyki w naprawde przystepnej cenie
Awatar użytkownika
Renia22
Posty: 67
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:07

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: Renia22 »

Nie używam kosmetyków z nie wiadomo jak wysokiej półki, ale te bardziej zwyczajne, choć moim zdaniem nie wiele gorsze czyli Maybelline, LOreal, Max Factor, AA czy Rimmel.

Lubię bardzo podkłady do twarzy AA, kremy pod oczy LOreal, a ostatnio coraz częściej kupuję coś Białego Jelenia, np. fajny łagodzący żel pod prysznic trafiłam w drogerii https://kosmetykizameryki.pl/category/twarz-podklady :)
Awatar użytkownika
gilza
Posty: 58
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:43

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: gilza »

kosmetyki z firmy Eveline są fajne no i mozna je kupić niemal w każdej drogerii :)szczególnie lubię tą odżywkę 8w1 total action. Kupuję ją od lat, mam wrażenie, ze ta nowa formuła i lepszy skład ( bez formaldehudu ) sprawiły, że teraz jest jeszcze lepsza niż dotychczas.
EmilkaŚ

Re: Dobre kosmetyki w fajnej cenie? Baza miejsc

Post autor: EmilkaŚ »

Najlepsze są naturalne kosmetyki do kąpieli. Ja stosuję naturalne mydełka i peeling do ciała arbuz z hibiskusem od Miodowa Mydlarnia. Są to dwa kosmetyki, które w zupełności mi wystarczają podczas kąpieli. W przypadku kosmetykow jestem minimalistką :)
ODPOWIEDZ