Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Zabiegi, kosmetyczki, powikłania, cenniki, kogo unikać,
Aśka

Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Aśka »

No i stało się, dobiłam do 50, ale wcale się nie czuje żebym miała tyle lat. No, ale moja twarz zaczyna się sypać. Zmarszczki zaakceptowałam, ale wydaje mi się, że owal twarzy się zmienia. Co mogę zrobić? Myślałam nad zabiegiem, ale średnio się na tym znam, więc możecie polecacie coś konkretnego?
Marżanka12

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Marżanka12 »

Aśka pisze: ↑03 wrz 2021, 14:31 No i stało się, dobiłam do 50, ale wcale się nie czuje żebym miała tyle lat. No, ale moja twarz zaczyna się sypać. Zmarszczki zaakceptowałam, ale wydaje mi się, że owal twarzy się zmienia. Co mogę zrobić? Myślałam nad zabiegiem, ale średnio się na tym znam, więc możecie polecacie coś konkretnego?
Moja droga. Usuwanie zmarszczek to tylko w gabinetach medycyny estetycznej pod okiem dermatologa.
łucja

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: łucja »

niestety, skora po 50 staje sie mniej elastyczna, kolagenu tez mniej i przez to proporcje twarzy sie zmieniaja. nie bede cie oklamywac, kremy nic nie wskoraja. tez roznych probowalam i bez efektow. w sumie juz sie z tym pogodzilam, ale to wcale nie jest takie latwe. jak skora sie tak zmienia, twarz zmienia..
Aśka

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Aśka »

Też doszłam do tego wniosku, dlatego pytam o zabiegi z których korzystałyście, które polecacie etc. :) Nie ukrywam, że się z tym pierwszy raz mierze i o zabiegach, medycynie estetycznej nie mam bladego pojęcia. Cóż, człowiek się jednak całe życie uczy.
różalska

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: różalska »

redukowałam zmarszczki za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego i efekty mnie w 100% zadowalają. szczerze? to zabieg skuteczny, dający efekty i człowieka nic nie boli. więc czego chcieć więcej jak się jest zadowolonym? co chyba najbardziej cieszy, to fakt, że wyglądam normalnie, w sensie naturalnie.
Różalska

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Różalska »

Na same zmarszczki okej, ale jak jeszcze chcesz ujędrnić skórę czy zwiększyć jej gęstość to dobrze by było zdecydować się na laser. Z własnych doświadczeń polecam almę pixel, z resztą zabieg z jego użyciem robiłam w klinice Vesuna z Krakowa i na ich blogu ukazał się tekst na jego temat: https://vesuna.pl/jaki-zabieg-na-twarz- ... oku-zycia/. W wolnej chwili polecam go poczytać.
Rąsa

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Rąsa »

Wiesz co, są różne rodzaje zabiegów i najlepiej pójść do dobrej kliniki, do dobrego gabinetu medycyny estetycznej i na miejscu dopasować najlepszy i najbardziej odpowiedni zabieg. Na pewno mogę polecić Klinikę Neonia w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/us ... marszczek/ mają szeroki wybór zabiegów na zmarszczki.
Aśka

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Aśka »

Dzięki dziewczyny, a powiedźcie mi czy miałyście tylko jeden zabieg czy kilka? Bo trochę czytałam o zabiegach odmładzających i wychodzi na to, że trzeba mieć kilka powtórzeń dla lepszego efektu. Myślałam, że jeden wystarczy, a tu taka niespodzianka, ale jak trzeba to trzeba.
Cześka

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Cześka »

Jeśli chcesz stać się młodsza i chcesz wygładzić zmarski które coraz bardziej się pogłębiają to polecam https://jetsetspabeauty.pl/najskuteczni ... marszczki/ polecam osobiście radiofrekwencje mikroigłową która ma bardzo dobry wpływ na twarz z głębokimi zmarszzkami.
Różalska

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Różalska »

Zabieg powtarzałam 3 razy, z zachowaniem odstępu czasu. Z tego co wiem to można go powtarzać od 1 do 4 serii, ale wiadomo liczba zabiegów jest dostosowana do danego problemu, przypadku. Laser alma ma dużo zastosowań, co za tym idzie liczba powtórzeń może się zmieniać. Zawsze można o to zapytać podczas konsultacji.
Aśka

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Aśka »

Konsultacji, jakich konsultacji? A to nie jest tak, że zapisujesz się na zabieg i tego samego dnia go masz? Bo w sumie wtedy znowu wszystko odwlekla się w czasie, a przyznam szczerze, że mam już serdecznie dość czekania. No wiecie, ile można być cierpliwym, prawda?
Delasek

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Delasek »

Nowoczesne kosmetyki i produkty do pielęgnacji skóry są tak różnorodne, że nie martw się zbytnio. Kiedy miałem różne problemy ze skórą, po prostu poszedłem do tego sklepu https://dermaskill.pl/ Jest to naprawdę bardzo wygodne i zawsze udało mi się znaleźć dokładnie to, co mi pomogło. Ponieważ jest tam dobry asortyment i warto go docenić.
Pańka

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Pańka »

W tych czasach przekroczenie 50tki to żaden wyrok. Wszystko jest możliwe. Cerę można odmłodzić i to z bardzo naturaln ym efektem. Kwestia dobrania odpowiedniego zabiegu. Widac to zreszta po zabiegach, które robią tutaj w klinice beauty skin https://www.beautyskin.com.pl/odmladzan ... marszczek/ mają swoje miesjcówki w Warszawie i to dwie i w Radomiu. A wybór zabiegów jest przerózny uzalezniony od oczekiwanego efektu i oczywiście aktualnego stanu pacjentki

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Gloria

Re: Szukam zabiegu dla 50-latki. Co polecacie?

Post autor: Gloria »

Świetnym zabiegiem, który was odmłodzi jest zabieg z kwasu hialuronowego. Bardzo dobrze wypełnia zmarszczki niezależnie od ich głębokości. Ja niedawno korzystałam z takiego zabiegu, do które użyty został kwas hialuronowy Hafiller - http://estivita.pl/ . Efekt po nim jest rewelacyjny. Kwas Hafiller występuje w 5 rodzajach i konkretny rodzaj dobiera sie do głębokości zmarszczek. Jest więc preparat przeznaczony do cienkich mimicznych zmarszczek, do zmarszczek średnich oraz preparat do wypełniania ubytków tkankowych. Co najważniejsze Hafiller ma opatentowaną technologię, która zapobiega przemieszczaniu sie kwasu, jest to kwas sieciowany BDDE, przechodzi potrójny zabieg sterylizacji, charakteryzuje sie wysoką czystością.
ODPOWIEDZ