Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Zabiegi, kosmetyczki, powikłania, cenniki, kogo unikać,
Awatar użytkownika
kinnia
Posty: 85
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:14

Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: kinnia »

Hej wszystkim :) czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z uslug magicznej kliniki w Krakowie ? Planuje wybrać się do nich na 2-3 zabiegi ale szukam wcześniej opinii :)
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: malva »

na temat Magicznej Kliniki mam bardzo pozytywne zdanie :) Byłam już kilka razy na wizycie ( tyle, że nie w Krakowie a w Warszawie :) O jakich zabiegach myślisz ?
Awatar użytkownika
kinnia
Posty: 85
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:14

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: kinnia »

malva na pewno modelowanie i powiekszanie ust mnie interesuje :) czytałam gdzies, że robia te zabiegi w znieczulniu miejscowym wiec powinno byc ok ( zawsze w takich sytuacjach przeraza mnie ta wizja bolesnego zabiegu ale tu powinno byc ok ). Jak to wyglada z konsultacjami ? Jak cenowo ?
Awatar użytkownika
malva
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:57

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: malva »

tak potwierdzam ( robilam u nich usta ). O bol się nie martw, nic nie czuć :) za to efekt zapewne tak jak i u mnie przejdzie Twoje oczekiwania :) usta są pięknie uwydatnione ale nie ma tego efektu sztuczności ( bez karpia ;p ). Cenowo dużo bardziej korzystnie niż w innych gabinetach medycyny estetycznej :)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 93
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: fiona45 »

No widziałam, że mają teraz mega promocję na usta. Za jedyne 499zł , a więc moim zdaniem warto by było o nich pomyśleć, jeżeli jest taka potrzeba. Specjalistów mają wielu w tym Olga Bobowska i wielu innych, gdzie znają się na tym doskonale.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:07

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: janeczka88 »

OOo to muszę o tym zabiegu pomyśleć . Zawsze marzyły mi się pełne usta. A taka cena nie jest aż taka kosztowna. A pani Oldze słyszałam same dobre informacje, a więc myślę że się sprawdzi.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:09

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: polka23 »

Ja właśnie byłam na zabiegu u Pani Olgi i powiem Ci, że warto spróbować czegoś takiego, zwłaszcza że konsultacja jest darmowa. Magiczna klinika potrafi zaskoczyć, miła obsługa i zabieg bardzo delikatnie wykonywany, że będziesz czuć się cały czas komfortowo.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 93
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: fiona45 »

janeczka88 pisze: ↑24 lip 2019, 21:57 OOo to muszę o tym zabiegu pomyśleć . Zawsze marzyły mi się pełne usta. A taka cena nie jest aż taka kosztowna. A pani Oldze słyszałam same dobre informacje, a więc myślę że się sprawdzi.
To teraz na konsultacje wybrać się ino i skorzystać z tych promocyjnych ofert. Tam specjaliści są tacy, że jak będą widzieć, że zabieg jest Ci zbędny to Ci o tym powiedzą, a jak nie to doradzą jaki preparat wybrać itp.
Awatar użytkownika
janeczka88
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:07

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: janeczka88 »

Właśnie tak zrobiłam, że umówiłam się do Magicznej kliniki do Krakowa na konsultacje i jestem teraz wszystko wiedząca na temat tych zabiegów. Warto było, bo fachowo mi wyjaśnili, a do tego wszystkiego doradzili na który zabieg zdecydować się i co najbardziej by przypadło się zmienić, jak chce poczuć się piękniejsza.
Awatar użytkownika
klara
Posty: 56
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:50

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: klara »

Kinnia, byłam na modelowaniu ust w Magicznej Klinice, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o doktor Iwonie Cimaszkiewicz. Nie wahaj się i zapisz się na wizytę jak najszybciej, bo warto. Nareszcie mam pełne usta, takie, o jakich zawsze marzyłam. Podejrzewam, że w każdym oddziale kliniki są dobrzy doktorzy.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: elena »

W Magicznej Klinice w Krakowie nie byłam, ale odwiedziłam gabinet we Wrocławiu. Jeśli chcesz powiększyć usta, to jest to bardzo dobry wybór. Byłam u nich na dwóch zabiegach: na usta i na korekcję kształtu nosa. W obu przypadkach zabiegi nie bolały. Jestem zadowolona. Gdybym miała się decydować jeszcze raz na nie, to bym to zrobiła.
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: Doria »

Elena, ja też byłam w Magicznej Klinice na modelowaniu ust i chwalę sobie ten zabieg. Na pewno do nich wrócę, gdy będę miała taką potrzebę. Rzeczywiście nie czułam bólu, jedynie delikatne mrowienie. Efekty są widoczne całkiem szybko. Polecam Wam, dziewczyny, nie zastanawiajcie się, tylko zapisujcie na wizytę.
Awatar użytkownika
Klara33
Posty: 67
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:51

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: Klara33 »

Doria, chętnie bym się zapisała na modelowanie ust w Magicznej Klinice, ale boje się, że zabieg będzie bolał. Co możesz powiedzieć na ten temat? Słyszałam, że podobno nic nie boli, ale wolę się dopytać. Czytałam na stronie, że nie trzeba specjalnie się przygotowywać do zabiegu, wystarczy zmyć makijaż z ust.
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: Doria »

Wiesz co, usta są znieczulane. Cały zabieg to tylko pół godziny. Pani doktor z Magicznej Kliniki była mega delikatna. Nie mogę powiedzieć, że to jakiś komfortowy zabieg, ale też nie jest tak, że ból nie do wytrzymania. A poza tym efekt wart jest wszystkie ;)
Ryśka32

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: Ryśka32 »

A jak długo efekt się utrzymuje? I czy jakbym się zdecydowała żeby pójść do Magicznej Kliniki to mają tam kogoś z kim mogłabym pogadać przed zabiegiem? Strasznie się boję nienaturalnego wyglądu po zabiegu...
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: Doria »

Rysia, nie bój się, bo jestem przekonana, że będziesz zadowolona z ostatecznego efektu. Magiczna Klinika ma bardzo dobrych lekarzy, którzy świetnie wykonują modelowanie ust. Na pewno nie będziesz miała „efektu glonojada”, bo kwas hialuronowy powiększa usta, ale można uzyskać naturalny efekt.
Awatar użytkownika
paola12
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2020, 19:26

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: paola12 »

Moje wrażenia po wizycie w Magicznej Klinice są bardzo pozytywne. Efekty po zabiegu modelowaniu nosa kwasem hialuronowym był naprawdę piorunujący. Sam zabieg był bezbolesny, przeprowadzony przez specjalistę. Lekarze pracują na bardzo dobrych produktach co jest kolejną zaletą tego miejsca.
miłoszowa

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: miłoszowa »

Jak tam dziewczyny po wypełnianiu zmarszczek kwasem? Jestem ciekawa, bo sama mam w planach poddać się takiemu zabiegowi i nie wiem, trochę się boję. Zastanawiam się jak po roku na przykład wygląda to miejsce, gdzie został wprowadzony kwas. Czy zmarszczki znowu się pojawią, czy nie? jak to wygląda
łucjakowaleska

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: łucjakowaleska »

miłoszowa pisze: ↑13 kwie 2021, 18:14 Jak tam dziewczyny po wypełnianiu zmarszczek kwasem? Jestem ciekawa, bo sama mam w planach poddać się takiemu zabiegowi i nie wiem, trochę się boję. Zastanawiam się jak po roku na przykład wygląda to miejsce, gdzie został wprowadzony kwas. Czy zmarszczki znowu się pojawią, czy nie? jak to wygląda
Skóra trochę traci z czasem na elastycznosci, dlatego warto powtarzać zabieg raz w roku. Ja po pierwszym wypełnianiu zmarszczek kwasem byłam zachwycona, różnica jest naprawdę spora, moim zdaniem warto się zdecydowac. Oczywiście trzeba pamiętać, że im głębsze zmarszczki, tym gorsze efekty.
łaska

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: łaska »

Tez myślę, że poddaniu się zabiegowi w magicznej klinice, wypełnienie zmarszczek to jest to, ja już widzę, że taki zabieg będzie mi potrzebny. Wybór jest duży więc można naprawdę dopasować zabieg do swoich indywidualnych potrzeb. Uważam, że warto zdecydować się na wizytę w takim miejscu.
irenał5354

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: irenał5354 »

łaska pisze: ↑05 maja 2021, 11:32 Tez myślę, że poddaniu się zabiegowi w magicznej klinice, wypełnienie zmarszczek to jest to, ja już widzę, że taki zabieg będzie mi potrzebny. Wybór jest duży więc można naprawdę dopasować zabieg do swoich indywidualnych potrzeb. Uważam, że warto zdecydować się na wizytę w takim miejscu.
Nie mam zastrzeżeń i polecam, wypełnianie zmarszczek kwasem jest ok, efekt nie jest trwały, także po roku wróciłam na poprawkę, zmarszczki niewidoczne, czlowiek od razu młodziej wygląda. Uważam, że jak najbardzej warto się zdecydować na taki zabiegi w MK. Lekarze kompetentni, bez zastrzeżeń. Ceny przystępne!
literałka

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: literałka »

Bardzo dobra jakość usług w przystępnej cenie. Możliwości jest wiele, lekarz potrafi doradzić, dla mnie jedyny minus, że tak długo trzeba czekać na wizytę, ale rozumiem, że lekarze są ograniczeni czasowo. Ogólnie jestem zaskoczona na plus, bo ceny też są bardzo przystępne, jak na klinikę medycyny estetycznej.
kiśia

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: kiśia »

Interesują mnie nici PDO? Warto się poddać temu zabiegowi dziewczyny, czy lepiej jakieś inne zabiegi wykonać? Wiem, że ostatecznie decyduje o tym lekarz, ale tak się zastanawiam, jak tu nieco się odmłodzić. Ja chętnie skorzystamy z medycyny estetycznej, jestem jak najbardziej za.
aśka6

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: aśka6 »

kiśia pisze: ↑17 maja 2021, 12:47 Interesują mnie nici PDO? Warto się poddać temu zabiegowi dziewczyny, czy lepiej jakieś inne zabiegi wykonać? Wiem, że ostatecznie decyduje o tym lekarz, ale tak się zastanawiam, jak tu nieco się odmłodzić. Ja chętnie skorzystamy z medycyny estetycznej, jestem jak najbardziej za.
Jak jesteś po 30stce to owszem nici PDO będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Ujędrnią i uelastycznią skórę, dodatkowo ją nawilżą.
miśkamiśka

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: miśkamiśka »

kiśia pisze: ↑17 maja 2021, 12:47 Interesują mnie nici PDO? Warto się poddać temu zabiegowi dziewczyny, czy lepiej jakieś inne zabiegi wykonać? Wiem, że ostatecznie decyduje o tym lekarz, ale tak się zastanawiam, jak tu nieco się odmłodzić. Ja chętnie skorzystamy z medycyny estetycznej, jestem jak najbardziej za.
Uważam, że warto, to nie jest na stałe, nici się rozpuszczają po jakimś czasie, skóra jest jędrniejsza, bardziej nawilżona i po prostu lepiej wygląda. Może nie jest to rozwiązanie dla każdego, ale czemu nie spróbować.
iśkakowalska

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: iśkakowalska »

Jeżeli chodzi o Kraków to przyjmują przy ulicy Pachońskiego 2A, gabinet nazywa się MUÑECA. Bardzo dobra obsługa klienta, wszystko jak należy, lekarze kompetentni. Uważam, że warto, tym bardziej, że ceny są naprawdę korzystne, dużo lepsze, niż w standardowych klinikach medycyny estetycznej.
gośkaka

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: gośkaka »

Opinie mam jak najbardziej pozytywną, te ceny to powalają, ale przez to usługa wcale nie traci na jakości, także jestem za. Nie należy sie obawiać, klinika jest sprawdzona, ma bardzo dobre opinie, gwarantują szybki, sprawny kontakt, dobre ceny. Zabiegi ok, duży wybór, zawsze mozna się doradzić lekarza. polecam współpracę.
maślak

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: maślak »

Czy warto? Jasne, że tak, sprawdźcie sobie ceny za poszczególne zabiegi i sami oceńcie. Jakość usług jest na wysokim poziomie, wszystkie zabiegi są wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej, także bez obaw. Można się szybko umówić przez fejsbooka. Kontakt z kliniką jest bardzo dobry.
danutaka

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: danutaka »

Ja zastanawiam się nad ustami, chciałabym je nieco powiekszyć, ale boję się, że będzie to widoczne, a moje otoczenie nie zaz bardzo akceptuje takie zmiany. Samej zależy na na efekcie subtelnym, tak zeby usta były pełniejsze, ale nie takie widocznie powiększone. Co uważacie? Ryzykować?
miłkaa

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: miłkaa »

Ryzykować, bo wiesz to drobny zabieg, na pewno nie będzie widoczny, jak się zdecydujesz tylko na mililitr, a nie od razu jakąś zawrotną ilość. Ja robiłam usta i miałam wstrzyknięte 0,8 ml i to jest super mało, chyba pójde jeszcze raz i chyba spróbuję 0,5 :)
agagada

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: agagada »

miłkaa pisze: ↑01 lis 2021, 11:06 Ryzykować, bo wiesz to drobny zabieg, na pewno nie będzie widoczny, jak się zdecydujesz tylko na mililitr, a nie od razu jakąś zawrotną ilość. Ja robiłam usta i miałam wstrzyknięte 0,8 ml i to jest super mało, chyba pójde jeszcze raz i chyba spróbuję 0,5 :)

racja! 0,8 ml to mało i śmiało możesz brać nawet 1 ml. Uważam, że nie ma nic złego w tym, że dziewczyny powiększają usta, jednak musi być to odpowiednia technika oraz nie za duża ilość wypełniacza.
hitkaa

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: hitkaa »

danutaka pisze: ↑21 paź 2021, 1:07 Ja zastanawiam się nad ustami, chciałabym je nieco powiekszyć, ale boję się, że będzie to widoczne, a moje otoczenie nie zaz bardzo akceptuje takie zmiany. Samej zależy na na efekcie subtelnym, tak zeby usta były pełniejsze, ale nie takie widocznie powiększone. Co uważacie? Ryzykować?
Bez obaw, jak skorzystasz ze wsparcia dobrego specjalisty to nie ma żadnych podstaw do strachu. Uważam, że powiekszone usta mogą być naprawdę ładne, tylko trzeba zastosować odpowiednią technikę, gabinet Magiczna Klinika to moim zdaniem bardzo dobry wybór.
polapaula

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: polapaula »

danutaka pisze: ↑21 paź 2021, 1:07 Ja zastanawiam się nad ustami, chciałabym je nieco powiekszyć, ale boję się, że będzie to widoczne, a moje otoczenie nie zaz bardzo akceptuje takie zmiany. Samej zależy na na efekcie subtelnym, tak zeby usta były pełniejsze, ale nie takie widocznie powiększone. Co uważacie? Ryzykować?
Mozna osiągnąć subtleny efekt i nawet nikt nie zauważy że coś majstrowałaś przy twarzy. Wydaje mi się, że wiele dziewczyn ma zrobione usta ale tak dobrze, że nie widać. dlatego zwraca się przeważnie uwage na nieudane zabiegi i ze pozniej rybie usta czy coś :lol:
Marcyśka

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: Marcyśka »

Dokładnie tak. Najczęściej w oczy rzucają się tzw. "karpie". To dobrze nie wygląda. Ale to chyba tak jak z tanoreksją czy bigoreksją - w pewnym momencie się tego nie widzi i rolą dobrego lekarza czy kosmetologa jest to, by podpowiedzieć klientce optymalne rozwiązanie. Ja chodzę na kwas do Magicznej Kliniki jakieś dwa razy do roku. I wiem, że po takim zabiegu moje usta wyglądają świetnie i bardzo naturalnie. Raz chciałam więcej to po prostu wytłumaczono mi, że nie będzie to dobre. No i mieli rację :D Także ja zawsze mam do nich pełne zaufanie.
marek50

Re: Opinie o ,,Magicznej Klinice" w Krakowie

Post autor: marek50 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumhttps://www.blueprotect.pl
ODPOWIEDZ