Fryzjer warszawa

Zabiegi, kosmetyczki, powikłania, cenniki, kogo unikać,
Awatar użytkownika
Calypso88
Posty: 80
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Fryzjer warszawa

Post autor: Calypso88 »

Cześć. Mam takie pytanie. Szukam dobrego fryzjera w Warszawie gdzie mogłabym uzyskac dobry odcień blondu. Czytałam bardzo wiele pozytywnych opinii na temat salonu Magia Blondu. Czy ktos z Was chodzi może do tego salonu i moze coś więcej powiedzieć?
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Ja tam chodzę od kilku miesięcy i naprawdę polecam. Wcześniej chodziłam do innego salonu, ale nie do końca byłam zadowolona. Za to Magię Blondu szczerze polecam :)
Awatar użytkownika
tipi
Posty: 67
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:23

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: tipi »

Ja miałam włosy bardzo zniszczone od farbowania. Fryzjerka poleciła mi system OLAPLEX, który zapobiega osłabieniom i uwrażliwieniom włosa przy zabiegach każdej koloryzacji, przy dekoloryzacjach oraz trwałych. Włosy po nim są zdrowe, lśniące, nie ma tu przesuszenia, rozdwojonych końcówek. Ja akurat korzystam z usług salonu warszawskiego http://studiocalypso.pl/pawia-piaseczno/ i jestem bardzo zadowolona. Mogę zarekomendować każdej Pani
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:33

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: mczay »

Uwielbiam eksperymentować na swoich włosach. Z uwagi na to, że w chwili obecnej są w kiepskiej kondycji, zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na zakup peruki i na niej nie przeprowadzać eksperymentów. Z tego co udało mi się zauważyć, spory ich wybór oferuje sklep https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ zlokalizowany w Krakowie.
Awatar użytkownika
domcia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:53

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: domcia »

Polecam każdemu mężczyźnie kto nie stawia wysokich wymagań fryzjer meski lublin . Co naprawdę potrafią,nie wiem. Mój mąż chodzi tam na proste strzyżenie. Jest to salon damsko-męski i najbliższym czasie wybiera się tam mój brat by tez żeczywiście sprawdzić opinie mojego męża. Okaże się czy faktycznie warto.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Tak, jasne, zaraz wsiadam w samolot i lecę do Lublina do fryzjera i to na dodatek męskiego ;)
I jak Calypso88 , byłaś w Magii Blondu? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Calypso88
Posty: 80
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Calypso88 »

Hej, Tak słuchaj byłam w tej Magii Blondu. No jestem mile zaskoczona, bo powiem Ci że generalnie dzisiaj znaleźć dobrego fryzjera jest ciężko. Miałam farbowane włosy, ogólnie przeszłam taką trochę metamorfozę, z rudego na blond :P Więc wiesz.... Ale spoko, polecam
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Pewnie szok w pierwszym momencie ;) A jak stan włosów? Ja się bałam trochę tego, bo schodziłam z brązu na blond. Ale pani Danusia takie cuda z włosami zrobiła, że wyglądają lepiej niż przed farbowaniem.
Awatar użytkownika
ramonesska
Posty: 143
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:43

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: ramonesska »

kochana tylko i wylacznie Figaro w Warszawie , polecam pania Pauline, ja u niej robilam koloryzacje i jestem zachwycona efektem, nawet sie nie spodziewalam ze bedzie az tak ładnie!

regulacja reduktora lpg
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Marikaa »

Myślę, że warto też zadbać o urodę mężczyzn dlatego jeśli na przykład twój facet ma brodę to może warto aby lepiej wyglądała kupić mu trymer? Sprawdź sobie w wolnej chwili model Adler AD 2922 https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_2922 który jest świetnym przykładem jakości i do tego może być również ciekawą opcją na prezent.
Awatar użytkownika
poki
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:02

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: poki »

Najlepszy fryzjer w Warszawie to Klinika włosa Już 15 lat tam chodze i uważam, że pracują tam najlepsze fryzjerki. Zajmują się także leczeniem wypadania włosów, łysienia itd wiec jak ktoś ma problemy z włosami to też warto
Awatar użytkownika
vixa
Posty: 65
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:15

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: vixa »

Niestety, ale nie każdy fryzjer potrafi dobrać odpowiednia fryzurę do konkretnej osoby. Warto zawsze naprowadzić go co byśmy chciały mieć na głowie, aby później nie żałować. Jeśli wybieramy fryzurę dla osoby starszej, to warto sobie zerknąć tutaj https://zycieseniora.com/uroda-i-moda/m ... zych-osob/ . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na ten temat, który może okazać się bardzo pomocny.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Magia Blondu, w Warszawie chyba nie znajdziecie lepszego salonu. Ich metamorfozy mnie urzekają za każdym razem: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/
Awatar użytkownika
Kalinka33
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:10

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Kalinka33 »

Żeby włosy wyglądały dobrze na pewno trzeba reularnie odwiedzać fryzjera. Nie tylko wtedy kiedy mamy jakieś ważne wydarzenie czy imprezę rodzinną. Mnie ostatnio zainteresował mobilny fryzjer, który przyjeżdża do domów klientek. To świetna sprawa, kiedy jesteśmy zabiegane i nie mamy czasu na to, żeby gdzieś jechać. Również taka usługa jest bardzo pomocna gdy potrzebna jest fryzura na ślub i wesele, bo wtedy nie ma obaw, że podczas dojazdu fryzura się zepsuje.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Stylowo123 »

Moim zdaniem fryzjer musi mieć pojęcie o włosach, żeby odpowiednio o nie zadbać. Dla mnie właśnie takim fryzjerem jest https://dawidkrynicki.pl/oferta/. Zdecydowanie zna sie na rzeczy i wie jak o te włosy zadbac.
Awatar użytkownika
emilka902
Posty: 81
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:31

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: emilka902 »

Wydaje mi się, że z krótkich włosów to ciężko coś wymyślić, jeśli chodzi o fryzurę. Szczególnie jeszcze wtedy, gdy włosy są cienkie i bez objętości. Może sprawdzi się u Was peruka? Na stronie https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ mają ogromny wybór. Jak się na takich włosach zrobi upięcie to wcale nie będzie widać!
Awatar użytkownika
lila
Posty: 210
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:43

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: lila »

Ja też prowadzę salon fryzjesrki. Co prawda w obecnej sytuacji jest zamknięty, ponieważ każd przestrzega hasło: zostań w domu, ale wydaje mi się, że jest to dobry moment na zastanowienie się nad nowymi zabiegami dla klientek. Sporo czytałam w sieci na ten temat i świetne opinie ma marka Inoar - mają sporo profesjonalnych kuracji, chociażby B-TOX INTENSE która redukuje objętość włosów oraz wyrównuje ich nawilżenie. Jestem ciekawa, czy ktoś z was posiada w swoim salonie tego typu usługi? Jak je oceniacie?
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 176
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Slavka »

Może ktoś z was też myślał o otworzeniu własnego salonu fryzjerskiego? Usługi to dobry kierunek biznesowy według mnie:) Wykorzystajcie teraz ten trudny czas na zastanowienie się nad swoją przyszłością. Jeżeli chcielibyście otworzyć salon fryzjerski to zerknijcie sobie na https://www.enzopolska.pl/wyposazenie-f ... -degazowki Proponują tu kompleksowe wyposażenie do takich miejsc właśnie.
Awatar użytkownika
argentynka
Posty: 148
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:27

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: argentynka »

A z tym podziemiem fryzjerskim to teraz prawda? Czy tylko ludzie się z tego nabijają?
Awatar użytkownika
poki
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:02

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: poki »

Bardzo fajny sklep peruki https://peruka.pl i tam można przed robieniem fryzury wpaść i pomierzyć sobie. Ogulnie dobry pomysł jest najpierw zobaczyć sie w różnych perukach a dopiero iść do fryzjera
Awatar użytkownika
Calypso88
Posty: 80
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Calypso88 »

Hej, jakie podziemie fryzjerskie ? O co chodzi w ogóle ?:P Ja szczerze mówiąc, fakt przez ten okres pandemii nic nie robiłam z włosami, ale jak tylko salon sie otworzył, to poszlam sobie zafarbować włosy i jakoś je zregenerować. Bylam oczywiście w moim ulubionym salonie Magia Blondu w Warszawie. bardzo zadowolona jestem z efektu blondu ;)
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Ano podobno działało podziemie fryzjerskie i kosmetyczne w czasie pandemii, ale nie korzystałam, więc nie wiem jak to się odbywało. Na szczęście moimi włosami zajmuje się Magia Blondu i jest to tak fajny efekt zawsze, że nawet odrost nie rzucał się w oczy
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 176
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Slavka »

Fryzjerów nie brakuje, ale też zapotrzebowanie jest oczywiście duże. Nikt nie zabroni wam spróbować otworzyć taką firmę. Postawcie tu na nowoczesny sprzęt, fotele fryzjerskie i inne meble.
Awatar użytkownika
granatka
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:24

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: granatka »

Luiza pisze: ↑30 cze 2020, 18:38 Ano podobno działało podziemie fryzjerskie i kosmetyczne w czasie pandemii, ale nie korzystałam, więc nie wiem jak to się odbywało. Na szczęście moimi włosami zajmuje się Magia Blondu i jest to tak fajny efekt zawsze, że nawet odrost nie rzucał się w oczy
kogo polecasz z Magii? Chciałabym sobie zrobić jakieś fajne sombre, ale wciąż szukam salonu :( widziałam na ich stronie, że jest tam kilka pań fryzjerek
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Obojętnie czy pójdziesz do Kingi czy Danusi to na bank będziesz zadowolona. Specjalizują się w blondach, chociaż oczywiście nie tylko to robią. Ale zawsze współpracują i znają się na rzeczy, więc efekt na pewno Cie zadowoli :)
Awatar użytkownika
granatka
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:24

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: granatka »

poszlam do Danusi i jestem megaaaa zadowolona, cieszę się, ze się zdecydowałam na wizytę, nawet nie wiem kiedy te kilka godzin zleciało tak miła była atmosfera na miejscu, już jestem zapisana na kolejną wizytę, trzeba się spieszyć bo kalendarz już pełny, slyszałam, że otwierają drugi salon
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

Otwierają, to prawda, też słyszałam, że na Sarmackiej będzie drugi salon :) Mają tam też robić paznokcie i brwi, nie tylko włosy.
Awatar użytkownika
Marikaa
Posty: 198
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:16

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Marikaa »

Ja mogę polecić Wam mój ulubiony salon z Warszawy, czyli Inharmony. W przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość w zakresie dbania o odbudowę stanu włosów, jednocześnie skutecznie wykonane malowanie, czy także metamorfozy. Zmiany pozytywnie zaskakują, ceny są przystępne i jak wychodzę od nich to minimum 10 lat młodsza i dużoo piękniejsza ;D
Awatar użytkownika
poswiata
Posty: 47
Rejestracja: 29 paź 2019, 0:08

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: poswiata »

ktoś wcześniej sie pytął o trymer, mój mąż używa babyliss japońska stal to był prezent ode mnie :D, zrobiłam solidny research i ten model dużo osób polecało. Fajnie wygląda i działa na piątkę
Awatar użytkownika
umami
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2019, 8:54

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: umami »

Luiza pisze: ↑29 maja 2019, 15:41 Pewnie szok w pierwszym momencie ;) A jak stan włosów? Ja się bałam trochę tego, bo schodziłam z brązu na blond. Ale pani Danusia takie cuda z włosami zrobiła, że wyglądają lepiej niż przed farbowaniem.
Magia Blondu otwiera nowy salon, tym razem na Sarmackiej, 17tego wielkie otwarcie, będzie poczęstunek, niespodzianki i możliwość otrzymania darmowych zabiegów, bo ta też będzie specjalistka od paznokci, brwi i rzęs
Awatar użytkownika
scotty.tillman
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2020, 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: scotty.tillman »

Szukam dobrego fryzjera.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:26

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Luiza »

To zajrzyj do wspomnianej przez nas Magii Blondu. Mają dwa salony w Warszawie, na Sarmackiej i Gieysztora.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 210
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:43

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: lila »

Ja w tym miesiącu byłam pierwszy raz w salonie Jean Louis David i jestem mile zaskoczona. Cięcie na duży plus :) Za miesiąc idę na farbowanie. Już się umówiłam poprzez tą aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-loui ... 1006590394 Jak szukacie sprawdzonego salonu fryzjerskiego, to tutaj będziecie zadowolone.
miśka

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: miśka »

Ja polecam Magię Blondu w Warszawie. Niedawno otworzyli salon na Sarmackiej i rozszerzyli zakres usług o brwi, rzęsy i paznokcie. Fajnie, bo można zadbać o urodę kompleksowo
Mińsskka

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Mińsskka »

Ja wychodzę z założenia, że każdemu od czasu do czasu przyda się zmiana, fryzjera również ;) Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/7-moda-uroda znajdziecie wiele ogłoszeń, na pewno znajdziecie odpowiednie dla Was. Dobrych fryzjerów jest naprawdę wielu.
Jaguś

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Jaguś »

Ostatnio na wesele zamawiałam fryzjera z https://wellmetime.com/slub Dobry wybór, oprócz tego, że super zostałam uczesana to w dodatku miałam pewność, że wizyta nie zostanie odwołana przez zamknięcie salonów, bo jest to salon mobilny i fryzjerka sama przyjechała do mnie.
Mart654

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: Mart654 »

Zobacz sobie nożyczki na tej stronie https://www.fryzomania.pl/category/nozyczki-fryzjerskie mają dobre ceny szybką dostawę. Po dodaniu do klubu będziesz mieć lepszą cenę, więc polecam. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 629
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Fryzjer warszawa

Post autor: jorahmormontrip »

Cześć! Jeżeli rozważacie wizytę u dobrego fryzjera, ale wciąż wahacie się, który salon wybrać, polecam sprawdzić Akademia Perfect Hair. Cieszy się on uznaniem, a opinie są bardzo pozytywne, więc myślę, że usługi tego salonu was nie zawiodą. Podzielcie się swoimi wrażeniami!
ODPOWIEDZ