Farbowanie włosów w domu

Zabiegi, kosmetyczki, powikłania, cenniki, kogo unikać,
Awatar użytkownika
Elizka

Farbowanie włosów w domu

Post autor: Elizka »

Hej Dziewczyny! Chciałabym pofarbować włosy w domu. Zastanawiam się nad zakupem takiej specjalnej profesjonalnej farby. Znalazłam świetną oferta marki Wella i zwróciłam szczególną uwagę na serię Koleston https://www.gobli.pl/wella-farby-c3741. Ma bardzo ładną paletę barw. I teraz mam dylemat. Czy wybrać produkt z drogerii, czy jedną z tych fryzjerskich? Nie pewna czy sama zdołam ją zastosować sama w domu...
Awatar użytkownika
Bercia

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: Bercia »

Farba profesjonalna jest o wiele lepsza! Nawet się nie zastanawiaj tylko ją kup. Mam już doświadczenie w takich produktach fryzjerskich. Sama się przekonasz, że kolory wychodzą dokładnie jak z wzornika, a nie jak w tych drogeryjnych. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produktów to naprawdę zalecam kupienie tych ze strony. Z pewnością będziesz zadowolona z efektu farbowania.
Awatar użytkownika
Sosna

Post autor: Sosna »

Ja stosuję najczęściej farby Wella, ponieważ poradziła mi to fryzjerka. Pierwszy raz miałam nakładaną farbę w salonie, ale od pewnego czasu sama to robię w domu. Jest to prosty zabieg i nic się nie różni od stosowania farb drogeryjnych. Produkty są bardzo łatwe do zastosowania, a w dodatku trwalsze. Kolor jest żywszy i w ogóle się nie wypłukuje. Włosy są doskonale odżywione i błyszczące.
Awatar użytkownika
Gwiazdka

Post autor: Gwiazdka »

Ta seria jest naprawdę doskonała, a farbowanie włosów w domu jest wyjątkowo komfortowe. Po co przepłacać w salonie jak z łatwością można zrobić to samemu. Bardzo lubię kolory, które oferuj Wella, ponieważ są żywe i jednocześnie bardzo naturalne. Produkty nie niszczą włosów tak jak inne tańsze. Najczęściej używam Koleston Perfect Me, bo odpowiadają mi ciekawe efekty kolorystyczne tej farby.
Awatar użytkownika
Sensor

Post autor: Sensor »

Ja chciałam sobie kupić ten zestaw do farbowania z Gobli.pl WELLA COLOR TOUCH, ale się zastanawiałam. Teraz już nie mam wątpliwości, bo bardzo pozytywnie się wypowiadacie na temat tej serii. Jak najszybciej sobie zamówię, tym bardziej że cena jest wyjątkowo atrakcyjna. No i lepiej opłaca się kupić przez internet. Poza tym słyszałam, że to farba numer jeden z nową formułą Light bez amoniaku.
Awatar użytkownika
Karcia

Post autor: Karcia »

Farbowanie włosów w domu to faktycznie łatwizna, a farby Wella są po prostu najlepsze. Ostatnio wypróbowałam tą ILLUMINA, bo chciałam sprawdzić jak będą wyglądać takie pasma o innym odcieniu. Po prostu rewelacja! Farba doskonale pokrywa pasma na piękny równomierny kolor. Sprawia, że włosy są jedwabiście miękkie, zdrowe i niesamowicie puszyste. Serdecznie polecam ten produkt.
Awatar użytkownika
Koralik

Post autor: Koralik »

Teraz jest akurat promocja na produkty z tej serii i można kupić je z 7% rabatem! To naprawdę świetna okazja, której nie można ominąć. Do kosmetyków Wella namówiła mnie jakiś czas temu moja mama, bo zastanawiałam się, jak osiągnęła taki piękny kolor na włosach. Ja nie mogłam nigdy osiągnąć takiego efektu kosmetykami drogeryjnymi. Od tamtej pory regularnie kupuję tą markę.
Awatar użytkownika
izolda

Post autor: izolda »

Ja mogę polecic bardzo dobre farby do włosow joanna . Kolor trzyma sie długo i dobrze wygląda , sama bardzo często używam i jestem zadowolona.
eweliś

Post autor: eweliś »

A może balejaż? Co o tym myślcie? Takie rozwiązanie rozwiązanie oczywiście nie każdemu pasuje. Zastanówcie się nad tym. Tutaj https://kobiecystyl.pl/balejaz-komu-pas ... -kosztuje/ można sobie poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych porad oraz wskazówek w tym temacie. Na pewno warto zdecydować się na metamorfozę, bo dzięki temu można sporo zyskać.

gra na gitarze z nut
Awatar użytkownika
kamila

Post autor: kamila »

Ja akurat bardzo dbam o swoje włosy, więc żadne chemiczne i drogeryjne farby do włosów nie wchodzą w grę. Na szczęście jest cała masa domowych sposobów, na to aby nadać włosom blask i nieco zmienić ich odcień. Na przykład ostatnio znalazłam artykuł jak przyciemnić włosy i zamierzam przetestować ten sposób w domu.
Awatar użytkownika
mamapiotra

Post autor: mamapiotra »

Farbowanie włosów w domy ? - czemu nie , jeśli tylko to potrafisz to nie widzę w tym problemu. Pamiętaj jednak ,że włosy prócz zabiegów upiększających potrzebują by je regularnie wzmacniać. Takie cele można osiągnąć stosując suplementy diety Merz Spezial - https://merzspezial.pl/produkty-merzspezial/ .Włosy rosną jak szalone ,wzmacniasz skórę i paznokcie. Trzeba lepszej rekomendacji ?
Awatar użytkownika
bartlomiejwysocki

Post autor: bartlomiejwysocki »

Ostatnio moja żona korzystała z farby Syoss Oleo Intense, kupionej na tej stronce: https://lavandin.pl/pl/products/syoss-o ... -7792.html i muszę przyznać, że blond, który uzyskała był identyczny jak na opakowaniu. Piękny i chłodny odcień - czyli taki, jaki sobie wymarzyła. Żona zadowolona, ja mam spokój, więc zdecydowanie polecam!
żonkil

Post autor: żonkil »

Ja zaczęłam przygodę z naturalnymi farbami do włosów. Z bogatej palety kolorów firmy Color&Soin wybrałam miedziany blond i powiem Wam, że wyszedł super! Generalnie bardzo polecam tę markę farb do włosów - są naturalne, w składzie np. owies czy olejek kokosowy, pięknie kryją włosy i dodają im takiej miękkości. Warto stawiać na naturalne kosmetyki!
kamiluś

Post autor: kamiluś »

Farbuję swoje włosy naturalną farbą Khadi ziołowa Indygo którą zamawiam przez ten sklep internetowy tutaj https://www.bee.pl/t/naturalne-farbowanie-wlosow . Nadaje ona ciemnym włosom kolor głębokiej chłodnej czerni o niebieskim połysku. Ziołowe farby Khadi nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani chemikaliów.
Buśia

Post autor: Buśia »

Jeśli chcesz się farbować dlatego, że siwiejesz, to polecam na początek, spróbować tego preparatu https://gr-7.eu/. Środek pozbawiony jest farby koloryzującej, a jego działanie oparte jest wyłącznie na odpowiednim odżywianiu włosa. Już po siedmiu dniach od pierwszgo zastosowania, widać pierwsze efekty.
glić

Post autor: glić »

Trzymajcie namiary - https://www.pro-sprzet.pl/blog/koloryza ... -farb.html Mnie to pasuje, ale oczywiście każdej może pasować coś zupełnie innego. Jeśli przemyślicie temat i odpowiednio do tego podejdziecie, to cele zrealizujecie, ale od razu cudów na pewno nie będzie.
ryż

Post autor: ryż »

żonkil pisze: ↑29 mar 2021, 16:26 Ja zaczęłam przygodę z naturalnymi farbami do włosów. Z bogatej palety kolorów firmy Color&Soin wybrałam miedziany blond i powiem Wam, że wyszedł super! Generalnie bardzo polecam tę markę farb do włosów - są naturalne, w składzie np. owies czy olejek kokosowy, pięknie kryją włosy i dodają im takiej miękkości. Warto stawiać na naturalne kosmetyki!
Żonkil, ja też stosuję Color&Soin i to moje ulubione farby do włosów. Po pierwsze dlatego, że nie kupuję chemicznych kosmetyków i farby drogeryjne odpadają. Color&Soin ma naturalny skład i nie powoduje swędzenia czy uczulenia. No i wielki plusik za dużo odcieni do wyboru + ładne krycie siwizny. Generalnie, bardzo dobry, naturalny produkt do włosów.
Zośia

Post autor: Zośia »

Jeśli chodzi o siwe włosy, to nie radzę ich farbować. Lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie preparatu GR-7, który nie zawiera środków koloryzujących w składzie. Jest to mieszanka ziół, która działa stymulująco na mieszki włosowe i pobudza je do produkcji melaniny, która odpowiada za kolor włosów.
KamilaEś

Post autor: KamilaEś »

W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości kosmetyków i jednocześnie produktów dla poprawy koloru włosów, ale również odzyskując ich blask i trwałość to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam ofertę przygotowaną przez Davines https://davines.pl/produkty/koloryzacja/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór, dobre ceny i różnorodność propozycji również w przypadku koloryzacji, jak Cool Browns. Warto się przekonać, myślę że będziecie pozytywne poszukiwaniami!
Gloria

Post autor: Gloria »

To bardzo dobry pomysł farbować włosy w domu. Sama juz od roku tak robię. Jak dla mnie to sporo oszczędność pieniędzy i czasu. Najczęściej gdy farbuje włosy wpada do mnie koleżanka, i mi pomaga, ale sama też farbuję - nie jest to nic trudnego. Od niedawna natomiast kupuję farbę do włosów w sklepie online https://www.sklep.itely.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolona. Sklep ma w ofercie profesjonalne kosmetyki do włosów, które super sprawdzają się w także w domowej pielęgnacji. Dostawa szybka, ceny korzystne, jakość świetna.
taksona

Post autor: taksona »

Wszystko spoko, ale pierwszy raz to trzeba robić pod okiem kogoś, kto się na tym zna. A może nawet kilka wstępnych razy? To istotne, żeby sobie nie zniszczyć włosów. Jeśli chodzi o farby, to na pewno polecam Color&Soin - bez potencjalnie szkodliwych substancji, naturalne składniki aktywne, bez parabenów i innych cudów. Nie oszczędzajcie na takich rzeczach - z byle czego cudów na pewno nie będzie. Pamiętajcie, że kiepskiej jakości kosmetyki oznaczają szkodę dla włosów, a używane często - tym bardziej.
ODPOWIEDZ