Jak się skutecznie odchudzać?

Jak dbać o figurę? Jak zachować dobry wygląd? Jak dbać o siebie? Dzielcie się doświadczeniami!
Lońka

Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: Lońka »

Cześć :)
Chciałabym zapytać Was, jak skutecznie i zdrowo się odchudzać na co dzień? Na pewno wiem, że jednak liczy się deficyt kaloryczny, odpowiednia ilość snu i ruch. A może jeszcze z jakiegoś suplementu korzystacie na który warto będzie według Was postawić szczególnie na koniec jak te kilogramy nie będą chciały uciekać
Oleńka

Re: Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: Oleńka »

Skuteczna dieta na deficycie kalorycznym może gdzieś 300-400kcal, do tego oczywiście ruch bo kluczowe jest to żeby jednak kilogramy uciekały po ciężkim treningu no i dobra suplementacja żeby dostarczyć do organizmu potrzebnych witamin oraz minerałów żeby zdrówko na tym nie cierpiało :)
Łuśka

Re: Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: Łuśka »

Oleńka pisze: ↑24 lip 2021, 8:37 Skuteczna dieta na deficycie kalorycznym może gdzieś 300-400kcal, do tego oczywiście ruch bo kluczowe jest to żeby jednak kilogramy uciekały po ciężkim treningu no i dobra suplementacja żeby dostarczyć do organizmu potrzebnych witamin oraz minerałów żeby zdrówko na tym nie cierpiało :)
To są konkretne porady, które uważam że również mogą przynieść realne korzyści. Jeśli zależy Wam na zdrowiu i zachowaniu dobrego samopoczucia to trzeba dbać o to co jemy i zapewniać sobie endorfiny poprzez trening, tym bardziej teraz kiedy pogoda do aktywności zachęca.
Lańka

Re: Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: Lańka »

Dzięki Wam za pierwsze podpowiedzi, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że trochę motywacji też od was dostanę bo naprawde osiągniecie wymarzonej sylwetki nie należy do prostych zadań i ciągle staram się coś zmieniać żeby kilogramy uciekały ale jakoś mi to nie idzie ;/
Miśka33

Re: Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: Miśka33 »

No jeśli chodzi o wybór dobrej jakości suplementów wspierających odchudzanie to jak najbardziej Shape Up https://www.grinday.com/pl/sklep/10-sha ... genic.html bedzie w stanie pomóc przyśpieszając metabolizm i łagodząc odczucia głodu. Pozdrawiam!
Iłek33

Re: Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: Iłek33 »

Jeśli skuteczny i smaczny detoks sokowy to zdecydowanie polecam zwrócić uwage na SportFoodSoki. Przede wszystkim zrobione to tak jak być powinno, świeże i smaczne. Duża różnorodność, także dla każdego coś dobrego no i pod względem ceny wychodzi to okey. A przy tym mam ogromną oszczędność czasu, energii i też nie muszę wszystkiego codziennie liczyć :D
katapólta

Re: Jak się skutecznie odchudzać?

Post autor: katapólta »

Z pewnością rozsądne jest zgłoszenie się do specjalisty od usług dietetycznych i treningowych. Ogarnięcie tego na własną rękę to jednak zbyt duże wyzwanie. także w moim przypadku powrot do formy okazał się możliwy po zgłoszeniu do https://strategiazdrowia.com/uslugi/ . Misja wykonana! Z taką kombinacją mogę pochwalić się piękną sylwetką.
ODPOWIEDZ