otwarte-drzwi opinie

W ładnym kolorze i żeby się nie psuło? ; ) Szukamy idealnych aut dla kobiet.
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 79
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

otwarte-drzwi opinie

Post autor: Antek76 »

Planuję zorganizować romantyczny wieczór i zastanawiam się, gdzie wybrać się w Łodzi. Słyszałem pozytywne opinie na temat restauracji otwarte-drzwi. Pytanie, czy mieliście już okazję się tam pojawić? Jeśli tak, to jak to wspominacie?
Awatar użytkownika
Adrian22
Posty: 20
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:05

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Adrian22 »

Ich menu jest naprawdę zachęcające! Myślę, że jeśli chodzi o romantyczny wieczór, to śmiało możesz się tam wybrać. Spodoba Ci się to :)
Awatar użytkownika
Jakub99
Posty: 64
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:10

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Jakub99 »

Podoba mi się to miejsce. Jeszcze nie byłem, ale na pewno się wybiorę. Obym się pozytywnie zaskoczył! :)
Awatar użytkownika
Hanna74
Posty: 62
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:01

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Hanna74 »

Bardzo ciekawe miejsce. Jeśli lubicie dobrze zjeść w miłej atmosferze, to powinniście się tam wybrać.
Awatar użytkownika
Waldek33
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2019, 2:03

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Waldek33 »

Śmiało możecie tam pójść. Podoba mi się ich oferta, dlatego też myślę, że i Wam przypadnie ona do gustu. A zresztą, atmosfera też robi swoje. Randka w tym miejscu na pewno będzie udana :)
Awatar użytkownika
Mieczyslaw11
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2019, 12:03

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Mieczyslaw11 »

Bardzo podoba mi się to miejsce. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to zdecydowanie powinniście się tam wybrać!
Awatar użytkownika
Wojtek78
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 7:01

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Wojtek78 »

Z chęcią się tam wybiorę. Słyszałem na ich temat dużo pozytywnych słów i liczę na to, że się one sprawdzą.
Awatar użytkownika
Anka21
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2019, 7:34

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Anka21 »

Jeśli lubicie dobrze zjeść, to koniecznie się tam wybierzcie. Na pewno wyjdziecie stamtąd zadowoleni. Śmiało możecie zabrać tam swoją drugą połówkę i wyjdziecie stamtąd zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Monia94
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2019, 2:16

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Monia94 »

Faktycznie, to super miejsce. Myślę, że śmiało możecie się tam wybrać. Jeśli lubicie dobrze zjeść, to będzie to dla Was idealnym miejscem :)
Awatar użytkownika
Gruszka94
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2019, 19:47

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: Gruszka94 »

Przyznaję, robi wrażenie! Z chęcią wybiorę się tam na obiad. Lubię miejsca w takim klimacie. Jeśli i Wy tak macie, to być może kiedyś się tam spotkamy :)
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: otwarte-drzwi opinie

Post autor: sersosi »

W ostatnim czasie ukazał sie artykuł o tym problemie wystarczy wejść w ten odnosnik https://monitori.pl/
ODPOWIEDZ