Mechanik

W ładnym kolorze i żeby się nie psuło? ; ) Szukamy idealnych aut dla kobiet.
alink

Mechanik

Post autor: alink »

Czym kierujecie się podczas wyboru mechanika? Ja kierowałam się przede wszystkim piniami znajomych i tymi w sieci. Sprawdziłam także dokładnie jakie usługi wykonuje mechanik. Na takiej postawie wybrałam warsztat samochodowy KODO Autoserwis pod Szczecinem. Tam pracują rzetelni i doświadczeni mechanicy, którzy są uczciwi. Robią przeglądy i wykonują naprawy bieżące, wszystko to w dobrych cenach, bez naciągania, tylko naprawiają wszystko kompleksowo i terminowo, polecam.
aniołek

Re: Mechanik

Post autor: aniołek »

alink pisze: 19 lis 2021, 20:29 Czym kierujecie się podczas wyboru mechanika? Ja kierowałam się przede wszystkim piniami znajomych i tymi w sieci. Sprawdziłam także dokładnie jakie usługi wykonuje mechanik. Na takiej postawie wybrałam warsztat samochodowy KODO Autoserwis pod Szczecinem. Tam pracują rzetelni i doświadczeni mechanicy, którzy są uczciwi. Robią przeglądy i wykonują naprawy bieżące, wszystko to w dobrych cenach, bez naciągania, tylko naprawiają wszystko kompleksowo i terminowo, polecam.
Problem tak naprawdę jest z tym, jak ma wyglądać ogólnie wyposażenie takiego warsztatu, to nie każdy wie. Niemniej jednak uważam, że dobrze będzie pomyśleć o czymś takim jak właśnie odpowiednie opcje, jakie można mieć. I w tej kwestii ważną sprawą na pewno bedzie wyłącznik ciśnieniowy . Można go zastosować do hydroforu.
miwo

Re: Mechanik

Post autor: miwo »

Miałam problem w samochodzie z wtryskami. No coś ewidentnie nie działało i trzeba było temu zaradzić. Pojechałam do serwisu TURBO INJECTOR https://turboinjector.pl/kontakt/ z Krakowa. Oni zajmują się między innymi naprawą wtrysków, pompowtryskiwaczy, naprawą heui, itp. Ich oferta jest szeroka, doskonale sobie radzą ze wszystkim, wtryski mi naprawili - znaleźli usterkę i ją usunęli. Cenowo ta usługa wyszła korzystnie, firma jest zdecydowanie godna polecenia, pracują tam uczciwi mechanicy.
karolinqa

Re: Mechanik

Post autor: karolinqa »

mi mechnika polecił znajomy i jestem zadowolona, bo auto się nie psuje, sprawdza się w długich trasach i mi to totalnie odpowiada. swoją drogą gdyby ktoś potrzebował kogoś sprawdzonego to zostawiam namiar: http://aldamotorsport.pl/serwis-porsche-krakow/ . wcześniej szukałam mechanika w internetach i szczerze? nie byłam zadowolona. dziwnym trafem psuła się jedna i ta sama rzecz, a jak zmieniłam mechanika, to już takich sytuacji nie mam. przypadek? raczej nie sądze, ale póki co nie zamierzam zmieniac mechanika, skoro jestem zadowolona.

https://www.tvradom.com/wiadomosci/s/18706,czym-jest-seo-pr
ODPOWIEDZ